شیلا خداداد

شایعات درباره شیلا خداداد در فیس بوک

تاریخ انتشار : 25 دی 1392کد مطلب : 5544زمان مطالعه : 1 دقیقه
شیلا خداداد بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران با ابراز تاسف درباره خبرهای کذبی که از او به تازگی در فضای مجازی منتشر شده تاکید کرد در فیس بوک و هیچ شبکه اجتماعی دیگری عضو نیست.

شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون ایران درباره حاشیه هایی که درباره او و زندگی خصوصی اش در فضاهای مجازی ایجاد شده ابراز ناراحتی کرد و در وبلاگ اختصاصی اش اعلام کرد عضو هیچ شبکه اجتماعی نیست و تمامی فعالیت هایش را در وبلاگ خصوصی اش انجام میدهد.

شیلا خداداد

سابق بر این هم درباره حاشیه هایی که درباره بنده مطرح شده بود،توضیحاتی داده بودم،اما متاسفانه دوباره چندی است شاهدانتشاراخباری ازسوی برخی افراد سودجوء درفیس بوک و اینستاگرام بوده ام.
 

شیلا خداداد


ضمن این که باید اظهار تاسف شدید خود را از سوءاستفاده های اینچنینی که از نام بازیگران می شود،اعلام کنم،تمایل دارم باری دیگر تاکید کنم که فعالیت اینجانب در حوزه های مجازی فقط ازطریق تنها وبلاگ شخصی ام انجام می شود و لذا تقاضای اکید دارم که هیچ صفحه ای در اینستاگرام و فیس بوک ندارم وبه شایعاتی که در این صفحه هات بنام من مطرح می شود،اعتنایی ننموده وهمواره برای حفظ امنیت وآرامش و حریم های شخصی یکدیگر گام برداریم.

شیلا خداداد

شایعات درباره شیلا خداداد در فیس بوک

2.4145
این مطلب مفید بود ؟7075
برگرفته از پارسینه /ک
برچسب : شیلا خداداد
وبگردی