کریم انصاری فرد

تاریخ ازدواج کریم انصاری فرد و نامزدش لو رفت + عکس

تاریخ انتشار : 5 فروردین 1397کد مطلب : 66145زمان مطالعه : 2 دقیقه
کریم انصاری فرد، ملی پوش ایرانی المپیاکوس ،اخبار مربوط به عروسی خود را در جشن تولدی که برای همسرش در روز 9 مارس گرفته بود اعلام کرد.

اعلام زمان ازدواج کریم انصاری فرد و الکساندرا صوفیا کالولی

به نقل از سایت توپ تن یونان، کریم انصاری فرد در شب عید پاک مسیحیان که 12 فروردین ماه سال جاری خواهد بود جشن ازدواجش را با الکساندرا صوفیا کالولی برپا می کند.

این رسانه یونانی در ادامه نوشت:کریم انصاری فرد اخبار مربوط به عروسی خود را در جشن تولدی که برای همسرش در روز 9 مارس گرفته بود اعلام کرد. مسعود شجاعی، ملی پوش ایرانی تیم آاک آتن نیز در این مراسم حضور داشت و انتظار می رود در جشن عروسی انصاری فرد با صوفیا نیز حضور یابد.

کریم انصاری فرد

اعلام زمان ازدواج کریم انصاری فرد

الکساندرا صوفیا کالولی به نوشته سایت توپ تن یونان مالک یک شرکت حمل ونقل دریایی است.

قصد بعدی سرمربی تیم انصاری فرد و حاج صفی مشخص شد

به نظر می رسد اسکار گارسیا (سرمربی اسپانیایی کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی در تیم فوتبال المپیاکوس ) به فکر بازگشت به کشورش است.
بنا بر گزارش های منتشر شده در رسانه های ورزشی اسپانیا تیم های رئال سوسیه داد و اسپانیول به دنبال جذب این مربی کاتالان هستند.
این رسانه یونانی در ادامه خبرش آورده است:در واقع، روز گذشته مطبوعات اسپانیایی عنوان کردند که کیکه سانچز فلورس سرمربی اسپانیول در پایان فصل جاری از این تیم جدا خواهد شد و مربی فعلی المپیاکوس به عنوان محتمل ترین جانشین او دیده می شود.
از سوی دیگر باشگاه سلتاویگو نیز دیگر مشتری گارسیا است . این در حالی است که دو باشگاه پرتغالی و صربستانی هم خواستار استخدام سرمربی حاج صفی و انصاری فرد هستند.

کریم انصاری فرد به زودی جشن ازدواجش را برپا میکند

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
برگرفته از خبر ورزشی -باشگاه خبرنگاران -/ ر
وبگردی