برزو ارجمند و مهران مدیری

ماجرای جالب خواستگاری و ازدواج برزو ارجمند

تاریخ انتشار : 3 اسفند 1398کد مطلب : 24268زمان مطالعه : 4 دقیقه
برزو ارجمند در برنامه دورهمی از ماجرای خواستگاری و ازدواجش برای تماشاگران برنامه دورهمی گفت.

برزو ارجمند در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته دوم اسفندماه 98 ساعت 22 روی آنتن شبکه نسیم رفت.برزو ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته روی صندلی دورهمی نشست و به گفتگو با مهران مدیری پرداخت.

برزو ارجمند که در اولین قسمت سری اول دورهمی مهمان برنامه دورهمی شده بود بار دیگر روبروی مهران مدیری نشست و به گفتگو با او پرداخت.

گفتگوی شنیدنی برزو ارجمند با مهران مدیری

این بازیگر کشورمان در اولین بخش صحبت هایش با مهران مدیری درباره فعالیت این روزهایش گفت:من این روزها مشغول بازی در چند فیلم و سریال هستم و همیشه تلاش کرده ام که از حواشی به دور باشم و همیشه در فضای مجازی هم سعی کرده ام از حواشی دوری کنم اما گاهی اجتناب ناپذیر است.

برزو ارجمند و مهران مدیری

تجربه بازی برزو ارجمند در سریال های مهران مدیری

این هنرمند کشورمان درباره سرچ کردن نامش در گوگل و شهرت زیادش با قهوه تلخ گفت که به نظرم قهوه تلخ یکی از بهترین کارهای کمدی من بود و من واقعا ترسیده بودم و هرچهارشنبه که قهوه تلخ توزیع میشد من 1000 تا صلوات نذر میکردم و استرس این را داشتم که نتوانسته باشم از عهده نقشم برآیم چون بازیگران این کار همه حرف های آقای مدیری ار حذف بودند و من تجربه کمی داشتم.

برزو ارجمند در ادامه صحبت هایش به بازی در سریال شب های برره اشاره کرد و گفت:یک روز سیامک انصاری به من زنگ زد و گفت بازیگر مهمان ما برای بازی در این قسمت نیامده و از من خواست که بازی کنم و من سر صحنه رفتم و دیدم که همه تمام حرف های آقای مدیری را حذف هستند و تنها یک فیلمنامه داشتند و وقتی به من نشانش دادند و گفتند طبق این بازی کن خیلی تعجب کرده بودم.

تولد برزو ارجمند در خانواده ای هنرمند

مهران مدیری به تولد برزو ارجمند در خانواده ای هنرمند اشاره کرد و از زنده یاد انوشیروان ارجمند یاد کرد و برزو ارجمند در این خصوص گفت:من از کودکی به واسطه پدرم وارد این حرفه شدم و تا دبیرستان تصمیم داشتم که موسیقی را ادامه بدهم تا اینکه دبیرستانی بودم که با دیدن دندان مار تصمیم گرفتم که بازیگر شوم.

من اهل مدرسه نبودم و در هر فرصتی از مدرسه فرار میکردم اما در دانشگاه رتبه ام دو شد و از زنده یاد عارف لرستانی هم دانشکده ای اش یاد کرد.

شغل مورد علاقه پسر برزو ارجمند

مهران مدیری درباره علاقه جانیار پسر برزو ارجمند و انتخاب شغل آینده اش پرسید که آقای بازیگر گفت:جانیار تابحال تصمیمات زیادی برای شغلش گرفته و دوست دارد خلبان، بازیگر، فوتبالیست و گیمر شود اما به خلبانی بیشتر علاقه دارد.

ترس برزو ارجمند از مهران مدیری

مهران مدیری در ادامه صحبت هایش به شوخی به برزو ارجمند گفت چرا امروز اینقدر بی مزه و جدی هستی که آقای بازیگر گفت:من اصولا از شما میترسم و مقابل شما معذب هستم، ما سر یه کاری بودیم و 5 ماه بود حقوق نگرفته بودیم و ما خیلی ناراحت بودیم و با آقای مدیری جلسه گذاشتیم که نمیخواهیم مقابل دوربین برویم و آقای مدیری گفت که من اگر جای شما بودم و 48 ساعت حقوق نمیگرفتم نمی آمدم اما بخاطر من بیایید و ما هم قبول کردیم.

خانواده برزو ارجمند

ماجرای خواستگاری و ازدواج برزو ارجمند

برزو ارجمند درباره ماجرای ازدواجش به شوخی گفت:همسر من ایران زندگی نمیکرد و یه سفر به ایران داشت برای دیدن پدر و مادرش که من گرفتمش و ما 15 سال است که ازدواج کرده ایم، من 20 خرداد به خواستگاری همسرم رفتم و 3 خرداد عقد کردیم.

بازیگر سریال پشت کنکوری ها در ادامه صحبت هایش درباره ماجرای خواستگاری از همسرش گفت:ما همکلاسی بودیم در دانشگاه و ما یه مدتی همدیگر را ندیده بودیم و وقتی همدیگر را دیدیم دو ساعت بعد به پارمیس گفتم که زن من میشوی و همسرم هم چند دقیقه بعد جواب من را داد.

مهران مدیری هم درباره همسر برزو ارجمند گفت:همسر برزو ارجمند گریمور است و ما سالها با او کار کرده ایم و واقعا خانم مهربان ، همسر و مادر نمونه ای است و امیدوارم همیشه سالم باشید و کنار هم باشید.

شغل مورد علاقه برزو ارجمند

مجری برنامه دورهمی درباره این موضوع از برزو ارجمند پرسید که اگر بازیگر نمیشد چه شغلی را انتخاب میکرد و آقای بازیگر گفت:من دوست داشتم راننده تریلی شوم و دو سال در مدرسه رد شدم و پدرم گفته بود اگر درس نخوانی اجازه نمیدهم جلوی دوربین بروی و همان زمان مدرسه گواهی نامه گرفته بودم و با خودم فکر کردم که اگر بازیگر نشوم رانندگی بلدم و رانندگی تریلی به نظرم خیلی جذاب تر است و یکبار تریلی را رانده ام.

شوخی های خشن برزو ارجمند در کودکی

مهران مدیری به شوخی های خشن برزو ارجمند اشاره کرد و آقای بازیگر در این خصوص گفت:فقط با علی پاشا شیرنکار این شوخی های خشن را داشتیم و وقتی صبح از خواب بیدار میشدیم تصمیم میگرفتیم که چه بلایی سر هم بیاوریم و یکبار علی پاشا چاقو به دست من زد و من هم با ماشین به او زدم.

دنیای موسیقی برزو ارجمند

برزو ارجمند با وجود صدای خوب و نواختن گیتار موسیقی را دنبال نکرد و به گفته خودش یکی از بزرگترین حسرت زندگی اش این است که موسیقی را جدی نگرفت.

خاطره خنده دار برزو ارجمند از همسفر شدن با مهران مدیری

بازیگر سر دلبران یک خاطره از سفر با مهران مدیری گفت و ادامه داد :که ما برای یک فیلم قرار بود به شمال سفر کنیم و قرار شد با آقای مدیری در یک ماشین باشیم و قرار بود همسر من برای توی راه کتلت درست کند و ما قبل از شروع اتوبان بابایی همه کتلت ها را خوردیم و من مثل یک کدبانو برای آقای مدیری لقمه میگرفتم.

مهران مدیری در بخش های پایانی گفتگو سوال هایی را برزو ارجمند پرسید و از او خواست که جواب کوتاه بدهد و پاسخ برزو ارجمند به سوال دزدی کردن، خلاف کردن، دروغ گفتن و پنهان کردن مثبت بود.

از شوخی های خشن تا ماجرای ازدواج برزو ارجمند در دورهمی

4.416
این مطلب مفید بود ؟142
منبع : عکاس:مریم رضوی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی