لادن مستوفی

روایت ازدواج لادن مستوفی با شهرام اسدی در دورهمی

تاریخ انتشار : 14 آذر 1395کد مطلب : 40469زمان مطالعه : 2 دقیقه
لادن مستوفی که دیشب مهمان برنامه دورهمی بود از اختلاف سنی 20 ساله با همسرش و ازدواج عاشقانه شان گفت.

لادن مستوفی در برنامه دورهمی

در سیزدهمین شب از آذر ماه، مهران مدیری با پرداختن به موضوع «تهران» میزبان لادن مستوفی بازیگر تئاتر و تلوزیون شد.

لادن مستوفی بازیگر 44 ساله ی ایرانی است. او همسر شهرام اسدی کارگردان و خواهر لاله مستوفی منشی صحنه سینمای ایران است.
مجموعه «پریا» آخرین فعالیت این بازیگر در تلویزیون محسوب می شود. مستوفی علاوه بر حضوری فعال در تئاتر و سینما نیز فیلم سینمایی «ماه در جنگل» ساخته سیامک شایقی را آماده اکران دارد.
در ابتدای برنامه تلوزیونی دورهمی مدیری با اشاره به قرارگیری جغرافیایی تهران، درخصوص تاریخچه و ویژگی های تهرانی های اصیل گفت.


مهران مدیری

لادن مستوفی در برنامه دورهمی


مدیری به دنبال چند بخش اجرای نمایش داستانی، میزبان لادن مستوفی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون شد.

مستوفی پس از سلام و ابراز خوشحالی از حضور در برنامه تلویزیونی «دورهمی»، با اشاره به درخشش در فیلم سینمایی روز واقعه در خصوص آغاز همکاری خود با شهرام اسدی و بازی در این فیلم سینمایی اظهار داشت:«روز واقعه» یک بار در سال 64 با یکسری از بازیگران دیگر در حال ساخت بود تا اینکه در سال 1372 فصل جدید با بازیگران جدید شروع به کار کرد و من خیلی اتفاقی وارد این صحنه و فیلم سینمایی شدم.


لادن مستوفی

لادن مستوفی مهمن برنامه ی مهران مدیری


وی در ادامه پیرامون دیده شدن آثار کاری اش بیان کرد:هیچ وقت شهرت و مشهوربودن دغدغه ام نبود و تا به امروز با روند کندی که طی کردم، سعی داشتم نقش هایی را بپذیرم که به شخصیت درونی من نزدیک باشد.

مستوفی با اشاره به زندگی شخصی و خلوت و تنهایی خود برای به دور ماندن از حاشیه و گزندهای عرصه بازیگری، از ازدواج خود با شهرام اسدی کارگردان فیلم سینمایی «روز واقعه» گفت. اینکه ازدواج با شهرام اسدی عاشقانه بوده است. مهران مدیری درباره اختلاف سنی او و همسرش پرسید و مستوفی به اختلاف سنی حدودا بیست ساله خود با همسرش اشاره کرد.

 

لادن مستوفی

لادن مستوفی و همسرش شهرام اسدی


همچنین مستوفی درباره معضل دنیای فرهنگ و هنر در ایران تصریح کرد:بسیاری از حرف ها معضل است. ما دلمان می خواهد سازمان های فرهنگی و هنری هدفی را که در جهت آرامش و مهربانتر شدن مردم است، دنبال کنند. هر انسانی وقتی آرامش و مهربانی داشته باشد، به حتم ایمان و اعتقاد محکمتری هم خواهد داشت.

مستوفی بزرگترین رویای خود را ساخت مجموعه ای رفاهی برای سالمندان سینما عنوان کرد و مدیری آن را با حمایت از مجموعه سالمندان هنرمند اعم از سینما، نویسندگی، مجسمه ساز و ... تکمیل کرد.

گفتنی است؛ در پایان این گفتگو بازیگر مجموعه تلویزیونی «پریا» یکی از صنایع دستی شهر تنکابن را با نام «چادر شب» به موزه دورهمی اهدا کرد.

لادن مستوفی ، ناگفته های لادن مستوفی در دورهمی

4.1109
این مطلب مفید بود ؟8920
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
وبگردی