بازیگران فیلم طاقباز

درخشش مهدی ماهانی در مسکو + عکس

تاریخ انتشار : 25 دی 1397کد مطلب : 42780زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدی ماهانی برای بازی در فیلم طاقباز به کارگردانی شهرام اسدزاده جایزه بهترین بازیگر جشنواره فیلم مستقل مسکو را کسب کرد.

درخشش مهدی ماهانی در فیلم طاقباز

فیلم طاقباز به کارگردانی شهرام اسدزاده و تهیه کنندگی علی یاور یکی از فیلم های حاضر در جشنواره فیلم مستقل مسکو بود که توانست برای ایران افتخارآفرین باشد. مهدی ماهانی بازیگر جوانی که در این فیلم با نقشی متفاوت ظاهر شد توانست جایزه بهترین بازیگر جشنواره مسکو را از آن خود کند.

مهدی ماهانی در فیلم طاقباز در نقش متفاوت جلوی دوربین رفت و با این فیلم توانست بهترین بازیگر جشنواره مسکو شود.

افتخارآفرینی مهدی ماهانی با فیلم طاقباز در مسکو

فیلم طاقباز به کارگردانی شهرام اسدزاده و تهیه کنندگی علی یاور بعد از حضور در بخش رقابتی نهمین دوره جشنواره تخصصی فیلم های سکانس پلان در کرواسی در جشنواره فیلم مستقل مسکو به نمایش درآمد و برای مهدی ماهانی افتخارآفرین شد.

مهدی ماهانی

بازی متفاوت مهدی ماهانی در فیلم طاقباز

فیلم طاقباز با فیلم هایی از کشورهای روسیه، آمریکا، فرانسه، انگلستان، ایتالیا، آلمان، ژاپن و دیگر فیلم های شرکت کننده در چندین بخش در جشنواره فیلم مستقل مسکو به رقابت پرداخت و در نهایت توانست جایزه بهترین بازیگر مرد را دریافت کند.

مهدی ماهانی

نقش متفاوت مهدی ماهانی در فیلم طاقباز

در خلاصه داستان فیلم طاقباز آمده است: شاهرخ در مقطعی از زندگی خود پیوسته در تشخیص دنیای واقعی و توهمات معلق است و باعث بروز اتفاقات غیرقابل جبرانی برای خود و افراد پیرامونش می شود.

ساراخوئینی ها

بازی سارا خوئینی ها در فیلم طاقباز

بازیگران فیلم طاقباز عبارتند از : مهدی ماهانی، سارا خوئینی ها، نادر فلاح، نسیم ادبی، سید علی صالحی و شاهد احمدلو بازیگران اصلی این فیلم هستند . همچنین بهار ارجمند،آسیه اسدزاده،شهریار حیدری،محمود گل محمدی و آروشا نوری ( بازیگر خردسال ) در کنار بازیگران اصلی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

مهدی ماهانی

مهدی ماهانی در نمایی از فیلم طاقباز

عوامل ساخت فیلم طاقباز عبارتند از : مدیریت تصویربرداری :امیر معقولی، دستیار کارگردان و برنامه ریز:علی آشتیانی ، طراح صحنه:سهیل میر سپاسی، طراح لباس:مائده فضلی، طراح گریم:زهره سیه پوش، جلوه های ویژه کامپیوتری و ساخت تیزر :امیرحسین تحسینی،صدابردار و صداگذاری :سامان شهامت ، موسیقی:امید حجت، اتالوناژ:علی تصدیقی و بازیگردان:افشین سنگ چاپ و همچین پوریا حیدری اُوره ، مشاور این فیلم در پخش و اکران بین الملل می باشد .

 فیلم طاقباز

بازیگران و عوامل فیلم طاقباز در یک قاب

افتخارآفرینی مهدی ماهانی با فیلم طاقباز در جشنواره مسکو

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : صفحه رسمی فیلم طاقباز / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : مهدی ماهانی
وبگردی