لادن مستوفى

ناگفته های لادن مستوفی در خوشا شیراز + عکس

تاریخ انتشار : 23 مرداد 1395کد مطلب : 34961تعداد نظرات : 1 نظر
لادن مستوفی در برنامه «خوشا شیراز» درباره تغییر در پایان بندی سریال «پریا» توضیحاتی را ارایه کرد.

لادن مستوفی مهمان خوشا شیراز شد

لادن مستوفی پس از سال ها دوری از تلویزیون به تازگی در سریال پریا به ایفای نقش پرداخته است که بسیار هم مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

لادن مستوفی اولین حضورش در تلویزیون را با کاری جنجالی آغاز کرد. او نقش روانکاور سریال دوران سرکشی کمال تبریزی را بازی کرد او در آن سریال با معضل دختران فراری دست و پنجه نرم کرد و حالا بعد از 13 سال جایش را تغییر داده. این بار او در پریا قربانی یک معضل اجتماعی است.

برنامه «خوشا شیراز» جمعه 22 مرداد مهمان لادن مستوفی و امیرحسین آرمان بازیگران سریال «پریا» بود که این شب ها از شبکه سه سیما پخش می شود.

علی ضیاء، مجری «خوشا شیراز» در این برنامه که همزمان از شبکه استانی فارس و شبکه پنج سیما پخش می شود، درباره «پریا» و داستان آن با بازیگران گفت وگو کرد.

لادن مستوفی

لادن مستوفی در خوشا شیراز

لادن مستوفی درباره حضور خود در سریال «پریا» یادآور شد:آخرین تجربه تلویزیونی من سریال «خانه ای در تاریکی» باز هم با اسماعیل عفیفه تهیه کننده بود. بعد از آن جز یک تله تئاتر دیگر با تلویزیون کار نکردم، چراکه دوست ندارم در یک قالب تلویزیونی یا حتی تئاتری و سینمایی جا بیفتم بلکه می خواهم با فاصله باشد. در این چند سال آقای عفیفه از من در کارهای دیگری هم دعوت کرد که نتوانستم در آنها حضور داشته باشم.

وی درباره فیلمنامه «پریا» توضیح داد:هسته اصلی این داستان برای من خیلی خوب و جذاب بود؛ این که طرح داستان عاشقانه و در زمینه ایدز است. البته قرار بود با یک سری ایده آل ها و پارامترهایی که برای کیفیت کار خوب است پیش برویم، بخشی اجرا شد و بخشی هم محقق نشد. البته خیلی ساده انگارانه است که فکر کنید به صددرصد آنچه پیش بینی می کنید، برسید و حتی اگر به 70 درصد هم نزدیک شوید، خوب است.

لادن مستوفی

لادن مستوفی و امیرحسین آرمان در خوشا شیراز

مستوفی در پایان گفت:«پریا» در مجموع تجربه بسیار خوبی برای من بود؛ از کارگردان صمیمی و همراه پروژه گرفته تا همکاران در این کار همه خوب بودند.

سریال «پریا» این شب ها به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه از شبکه سه سیما روی آنتن می رود.

ناگفته های لادن مستوفی در خوشا شیراز + عکس

3.833
این مطلب مفید بود ؟258
برگرفته از خبرگزاری مهر / م.ف
برچسب : لادن مستوفی
1 نظر به ثبت رسیده است
علیرضا عالمی1395-06-09
سلام. خانوم مستوفی نقش آفرینی تون در سریال پریا خیلی عالی بود. لطفا بازم در یک مجموعه ی خوب کار کنید با تشکر . از تبریز
42
وبگردی