شارژ موبایل
عمر باتری های موبایل همیشه از مسایل مهم در تولید گوشی های پیشرفته بوده است.هوآوی مشکل شارژ سریع باتری ها را در گوشی هوشمند حل کرده و می تواند تا 10 برابر سریعتر از رقبای خود عمل کند.

شارژ موبایل

گوشی های هوشمند جدید با اینکه دارای تجهیزات پیشرفته بسیاری می باشند اما با توجه به سخت افزار و نرم افزارهایی که روی آنها نصب می شوند نمی توان شاهد شاهد بالا بودن شارژدهی آنها بود.

بر این اساس هواوی فناوری جدیدی در زمینه ی شارژ باتری معرفی کرده که می تواند یک باتری 3000 میلی آمپر ساعتی را در 5 دقیقه 46 درصد شارژ کند. 

عمر کم باتری یکی از دغدغه های شرکت هواوی بوده است. این مشکل باعث شده تا هواوی برای جلوگیری از کم شدن شارژدهی باتری تا به امروز از صفحه نمایش با رزولوشن QHD بهره نبرد. حالا هواوی در نمایشگاهی در ژاپن فناوری جدید شارژ سریع باتری را معرفی کرده تا نشان دهد شارژدهی باتری همچنان یکی از دغدغه های بزرگ این شرکت است.
هواوی مدعی است فناوری جدید شارژ این شرکت 10 برابر بهتر از شارژرهای کنونی عمل می کند. این شرکت دو ویدیو را نیز برای نمایش فناوری جدید خود به نمایش گذاشت که در یکی از آن ها باتری 600 میلی آمپر ساعتی که بیشتر در ابزارهای پوشیدنی به کار می رود، در کمتر از دو دقیقه، 67 درصد شارژ شد. در ویدیوی دوم باتری 3000 میلی آمپر ساعتی در حدود 5 دقیقه با فناوری جدید هواوی، 46 درصد شارژ شد. مقدار شارژی که به گفته ی هواوی برای انجام 10 ساعت مکالمه کافی است.
 
شارژ سریع باتری
 
شارژ سریع موبایل با فناوری جدید هوآوی
 
این فناوری توسط بخش آزمایش های هواوی تایید شده و حتی این شرکت مدعی است که با وجود شارژ شدن بسیار سریع باتری، طول عمر و ظرفیت باتری طی زمان در اثر این فناوری دچار افت نخواهد شد. هواوی زمان دقیقی عرضه ی این فناوری را مشخص نکرده، اما اعلام کرده که به زودی شاهد حضور آن در گوشی های هوشمند خواهیم بود. فناوری که با استفاده از آن برای شارژ کردن گوشی، به زمانی کمتر از آماده کردن یک فنجان قهوه نیاز خواهید داشت.

شارژ سریع باتری موبایل تا 10 برابر بیشتر از قبل

3.3180
این مطلب مفید بود ؟11862
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
وبگردی