لبنیات

ارزانی 7 تا 11 درصدی لبنیات از فردا

تاریخ انتشار : 18 آذر 1397کد مطلب : 43151زمان مطالعه : 2 دقیقه
دبیر انجمن صنفی صنایع لبنی اعلام کرد که پس از بررسی های صورت گرفته از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و تعیین نرخ های جدید، از فردا کاهش قیمت هفت تا 11 درصدی لبنیات اعمال می شود.

ارزانی قیمت لبنیات

ایسنا:  طی ماه های اخیر شاهد افزایش قیمت قانونی و غیرقانونی لبنیات در بازار توسط برخی برند های مطرح بوده ایم و بار ها دستگاه های نظارتی از جمله سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تخلف بودن این افزایش قیمت ها را اعلام کرده بود. 

رضا باکری - دبیر انجمن صنفی صنایع لبنی - در این باره اعلام کرد:در پی بررسی های صورت گرفته، سازمان مصرف کنندگان و تولیدکنندگان کاهش قیمت لبنیات با در نظر گرفتن حاشیه سود قانونی 14 درصدی در دستور کار قرار گرفت که رضایت کارخانه ها را نیز در برداشت. 

وی ادامه داد:در این میان نرخ های جدید که کاهش قیمت هفت تا 11 درصدی انواع لبنیات را باعث می شود، به تصویب سازمان حمایت رسید و به کارخانه های لبنی ابلاغ شد که این قیمت های مصوب را روی محصولات خود درج کنند. 

دبیر انجمن صنفی صنایع لبنی، درباره قیمت های جدید لبنیات نیز این گونه توضیح داد که به عنوان مثال هر بطری شیر کم چرب 4100 تومان، نیم چرب 4250 تومان، پرچرب 4450 تومان و هر بطری شیر کامل 4500 تومان تعیین شده است. 

باکری اضافه کرد:پنیر UF 400 گرمی نیز 6900 تومان قیمت گذاری شده است و نرخ هر دبه ماست 2.5 کیلوگرمی کم چرب، 10 هزار و 900 تومان و پرچرب 11 هزار و 700 تومان به تصویب رسیده است. هم چنین هر ماست 900 گرمی کم چرب نیز 4350 و پرچرب 4750 تومان باید فروخته شود. 

دبیر انجمن صنفی صنایع لبنی تاکید کرد:از فردا همه کارخانه های لبنی باید این قیمت ها را روی محصولات شان درج کنند و هر برندی از این نرخ ها تعدی کند، مرتکب تخلف شده و دستگاه های نظارتی با او برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/م

آخرین قیمت بازار لبنیات و ارزانی آنها

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : لبنیات
وبگردی