محمد انصاری
محمد انصاری مدافع شماره 15 تیم پرسپولیس تهران است که در پست دفاع میانی این تیم بازی می کند. بیوگرافی کامل “محمد انصاری” را می توانید در ادامه در سایت نمناک بخش بیوگرافی ورزشکاران مشاهده نمایید.

بیوگرافی کامل محمد انصاری


 • نام :محمد
 • نام خانوادگی :انصاری
 • تاریخ تولد :1 مهر 1370
 • محل تولد :تهران
 • پست :دفاع چپ - وسط
 • باشگاه کنونی :پرسپولیس
 • شماره پیراهن :15
 • لقب :حاجی انصاری

محمد انصاری پرسپولیس

انصاری مدافع با اخلاق تیم پرسپولیس


باشگاه های محمد انصاری

محمد انصاری (زاده 1 مهر 1370 - تهران) بازیکن فوتبال اهل ایران است.

بیوگرافی محمد انصاری

زندگینامه مرد با اخلاق تیم پرسپولیس "محمد انصاری"

وی سابقه عضویت در تیم فجر سپاسی را دارد. وی در 22 تیر 94 به عنوان بازیکن آزمایشی در تمرینات پرسپولیس شرکت کرد و پس از یک هفته تمرین کردن توانست نظر مساعد کادر فنی را جلب کند و در 29 تیر ماه 94 با قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست. او سابقه بازی در تیم های امید و بزرگسالان استقلال رادارد.

محمد انصاری پرسپولیس

شادی محمد انصاری پس از گلزنی به السد قطر

برای تیم امید استقلال 30 بازی انجام داده و 4 گل نیز به ثمر رسانده همچنین در لیگ دوازدهم با استقلال تهران قهرمان لیگ برتر شده است و در آن فصل 4 بار با پیراهن استقلال در لیگ برتر و 2 بار در جام حذفی به میدان رفته است.

پس از پایان اولین فصل حضور در پرسپولیس به عنوان مرد اخلاق لیگ برتر انتخاب شد.

محمد انصاری و صادقی محرمی

محمد انصاری در کنار صادق محرمی "تمرینات پرسپولیس"

مصاحبه با محمد انصاری مدافع پرسپولیس

فوتبال را از کجا شروع کردی؟

من فوتبالم از تیم فجر سپاه تهران آغاز کردم و با مربیانی مثل آقایان رستم بیک و اللهیاری کار کردم. در رده جوانان هم به تیم مهر کارون پیوستم که در دست اول تهران فعالیت می کرد. بعد از آن به تیم داماش تهران پیوستم و زیر نظر آقای کولیوند کار کردم. دو سال آخر حضورم در رده امیدها هم راهی استقلال شدم.

انصاری و علی علیپور با گادوین منشا

شوخی انصاری و علی علیپور با گادوین منشا در تمرین

آقایان جلالی، رجبی و دکتر شاهین ریاحی که هنوز هم به من مشاوره می دهند زحمات زیادی برایم کشیده اند. سال بعد هم جلال بیات و علی چینی مربی من بودند.

چه شد که به تیم بزرگسالان استقلال رفتی؟

در دو سالی که در امیدهای استقلال بودم پرویز مظلومی بازی های من را زیر نظر داشت و من را به تمرینات بزرگسالان آورد. همان زمان علیرضا منصوریان سرمربی تیم امید بود و مرا به اردوی این تیم دعوت می کرد. بعد از آن امیر قلعه نویی به استقلال آمد و سن من آن زمان از رده امیدها خارج شد. آن زمان نیم فصل در استقلال بودم اما شرایط بازی رسمی را پیدا نکردم.

محمد انصاری و آدام همتی

خوشحالی محمد انصاری از گلزنی آدام همتی به سپیدرود

یک بازی دوستانه همان زمان با فجر سپاسی شیراز انجام دادیم که من هم زمان کمی مقابلشان بازی کردم. آنجا از من خواستند که به فجر سپاسی بروم و هاشم بیک زاده هم در انتقال من نقش داشت. چرا که من از او مشاوره می گرفتم.

پس رفتنت به فجر سپاسی با مشاور بیک زاده بود!

من با هاشم بارها تلفنی صحبت کردم و مشاوره می گرفتم. البته معتقدم رفتنم به این تیم تصمیم خوبی بود چرا که در این تیم هم دو سال سربازی ام را سپری کردم و هم در لیگ برتر به میدان رفتم. بعد از محمود یاوری، غلامحسین پیروانی سرمربی فجر سپاسی شد و او از من در پست دفاع آخر استفاده می کرد.

عکس محمد انصاری

بهاروند بازیکن نوجوان پرسپولیس در کنار محمد انصاری

در یک بازی بازیکن دفاع چپ ما مصدوم شد و من در این پست بازی کردم. بعد از پیروانی دوباره یاوری به فجر سپاسی برگشت و در نهایت ما به دسته یک سقوط کردیم. همان زمان تیم لیگ برتری مرا می خواست اما بر سر برخی از مسائل مثل رضایت نامه من که دست استقلالی ها بود به مشکل برخوردم.

شرایطی برای من پیش آمد که نتوانستم در لیگ برتر بمانم و به همین دلیل به شهرداری تبریز رفتم . آن هم زمانی که مهدی پاشازاده سرمربی تیم بود. البته ما نتوانستیم نتیجه بگیریم آن هم به دلیل مسائلی که قصد ندارم آن ها را باز کنم. آن فصل که تمام شد در نهایت به پرسپولیس آمدم.

محمد انصاری پرسپولیس

محمد انصاری از مدافعان پرسپولیس

چه شد که به عنوان بازیکن تستی به پرسپولیس آمدی؟

بعد از شهرداری تبریز یکی دو پیشنهاد داشتم. اما مدیر برنامه هایم با من تماس گرفت و گفت که پرسپولیس به بازیکنی در پست من نیاز دارد اما برانکو گفته بود باید تست بدهم تا او شرایط مرا بسنجد. در نهایت در تمرینات شرکت کردم و برانکو بعد از یکی دو جلسه تمرین اعلام کرد که مورد پسند او قرار گرفتم و در نهایت هم قرارداد بسته شد.

محمدانصاری و مرتضی پورعلی گنجی

پورعلی گنجی و عزت اللهی در کنار محمد انصاری

همان زمان که به پرسپولیس آمدی عده ای می گفتند که تو با دلالی بازیکن این تیم شدی. اما بعدا خودت را نشان دادی. آن روزها برایت سخت نبود؟

واقعا روزهای سختی را پشت سر گذاشتم. روزهای تلخی بود که خوشحالم تمام شد. البته فوتبال بالا و پایین زیاد دارد و سعی کردم از حواشی دور باشم و حتی از خواندن اخبار هم فراری بودم. البته الان هم خیلی اهل مصاحبه کردن و در رسانه ها بودن نیستم. بیشتر سعی می کردم تمرین کنم و تمرکزم را روی کارم بگذارم. همان ابتدا به گوش خودم هم رسیده بود که با دلالی به پرسپولیس آمدم. این مسائل طبیعی است چرا که شما در فوتبال هر کاری بکنید برایتان حرف در می آورند.

محمد انصاری و روزبه چشمی

روزبه چشمی و محمد انصاری بازیکنان سرخابی

تو هم در استقلال بازی کردی و هم در پرسپولیس. آیا خودت را یاغی می دانی؟

در استقلال به من فرصتی داده نشد که بخواهم خودم را نشان دهم. اما خودم را یاغی نمی دانم.

سیامک نعمتی و محمد انصاری

جدال سیامک نعمتی و محمد انصاری در تمرینات پرسپولیس

اگر در استقلال به تو فرصت داده می شد حتما در این تیم می ماندی.

واقعا نمی دانم. باید می دیدم که شرایط چطور است. در چند سالی که من استقلال بودم کل دریافتی من 5 یا 6 میلیون تومان بود. واقعا شرایط برای من سخت بود. البته رفتار برخی ها در استقلال هم به گونه ای بود که واقعا اذیت می شدم.

محمد انصاری سوپرجام

محمد انصاری در بازی سوپرجام مقابل نفت

نمی خواهی این رفتارها و نام این برخی ها را بگویی؟

نمی خواهم این مسائل را باز کنم اما شاید برخی از مسئولان استقلال باعث ناراحتی من شدند.

محمد انصاری در کرواسی

شجاع خلیل زاده و انصاری دو مدافع پرسپولیس در کنار سرمربی

خانواده ات با فوتبال بازی کردنت مشکل نداشتند؟

نه اتفاقا پدر من خودش دروازه بان تیم آتش نشانی بود و حتی سال 65 در جام حذفی مقابل پرسپولیس هم بازی کرده است. واقعا مشورت های پدرم خیلی به من کمک کرد و هنوز هم از مشاوره هایش استفاده می کنم. خیلی مواقع بود که از فوتبال خسته می شدم اما او با صحبت هایش به من روحیه می داد.

محمد انصاری در بازی با سپیدرود

شادی بازیکنان پرسپولیس بعد از گلزنی محمد انصاری

تجربه های زیادی در مسائل گوناگون داری و حتی شنیده ام که کارت خبرنگاری هم داری!

حدود 6 سال پپیش بود که مسابقات جام رسانه ها در حال برگزاری بود .یکی از دوستانم کارمند یکی از مجلات خانوادگی بود و تیم این مجله قصد داشت در مسابقات جام رسانه ها شرکت کند که برای حضور در این مسابقات باید کارت خبرنگاری هم داشتیم. برای حضور در این مسابقات برای من کارت خبرنگاری صادر شد و بعد از بازی ها هم کارت نزد خودشان باقی ماند.

گادوین منشا و محمد انصاری

گادوین منشا و محمد انصاری پس از گلزنی به تراکتور

از بین تیم های اروپایی به چه تیمی علاقه داری؟

آرسنالی که تیری آنر و پاتریک ویرا در آن بازی می کردند را خیلی دوست داشتم. از بین تیم ملی ها هم برزیل را دوست داشتم چرا که در پلی استیشن تیم قوی بود و با این تیم همه را می بردم.

ژوای هرناندز و محمد انصاری

ژوای هرناندز و انصاری در بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان 2018

اگر بخواهی روزی لژیونر شوی دوست داری در چه تیمی بازی کنی؟

لیگ آلمان را دوست دارم و علاقمندم که روزی در این لیگ بازی کنم. دوست دارم روزی در دورتموند و بایرن مونیخ بتوانم بازی کنم.

محمدرضا طاهرخانی و محمد انصاری

محمدرضا طاهرخانی و محمد انصاری در ضیافت نهار برانکو

افتخارات محمد انصاری

 • قهرمانی با پرسپولیس در لیگ برتر
 • قهرمانی سوپر جام با پرسپولیس
 • قهرمانی لیگ هفدهم با پرسپولیس
 • قهرمانی سوپرجام با پرسپولیس تهران

 محمد انصاری در کرواسی

محمد انصاری در کرواسی

 

عکس های بسیار دیدنی و بیوگرافی خواندنی محمد انصاری

4.656
این مطلب مفید بود ؟524
منبع : بخش ورزشی نمناک / ک.ک
وبگردی