دربی پایتخت

پای دربی پایتخت به جشنواره فجر باز شد

تاریخ انتشار : 17 بهمن 1398کد مطلب : 64796زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه ششمین روز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با اختصاص یک سانس به نمایش دربی پایتخت همراه شد.

نمایش دربی پایتخت در ششمین روز جشنواره فجر

سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به ششمین روز خود رسید و برنامه های امروز 17 بهمن ماه در سینمای رسانه با روالی متفاوت برگزار خواهد شد.

برنامه های سینمای رسانه در جشنواره فجر که هر روز با نمایش سه فیلم و برگزاری نشست های خبری این فیلم ها همراه بود امروز با اکران دو فیلم و نمایش دربی پایتخت همراه خواهد بود.

در ششمین روز جشنواره فجر 38 دو فیلم کشتارگاه به کارگردانی عباس امینی و مردن در آب مطهر به کارگردانی نوید محمودی به نمایش در می آید و سانس دوم برنامه های امروز سینمای رسانه به نمایش دربی پایتخت اختصاص دارد.

دربی پایتخت

رقابت دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران امروز پنجشنبه 17 بهمن ماه ساعت 15:30 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار میشود و این بازی در سینمای رسانه به نمایش گذاشته میشود.

مردن در آب مطهر فیلمی به کارگردانی و تهیه کنندگی جمشید و نوید محمودی است که در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درمی آید.مردن در آب مطهر داستانی از مشکلات چند جوان افغانستانی را به تصویر میکشد که قصد مهاجرت به اروپا را دارند و در این مسیر با مسائل زیادی روبرو میشوند.

بازیگران فیلم مردن در آب مطهر عبارتند از: علی شادمان، علیرضا آرا، ندا جبرائیلی، پیمان مقدمی، متین حیدرنیا، صدف عسگری، سوگل خلیق , علیرضا مهران، امیررضا رنجبران، خیام وقار، پیمان مقدمی، مهتاب جعفری، فرید اسحاقی، محیا رضایی، فاطمه میرزایی و خیام وقار بازیگران این فیلم برادران محمودی را تشکیل میدهند.

مردن در آب مطهر

فیلم سینمایی کشتارگاه به کارگردانی عباس امینی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی یکی دیگر از فیلم هایی است که امروز در جشنواره فجر به نمایش درمی آید.

کشتارگاه درامی اجتماعی است که به مساله قاچاق گوشت می پردازد و ماجرای پسری است که چند ماه است از فرانسه دیپورت شده و با پدرش در یک اتفاق هولناک شریک میشود.

بازیگران فیلم کشتارگاه عبارتند از :باران کوثری، مانی حقیقی، امیرحسین فتحی و حسن پورشیرازی بازیگران نقش های اصلی فیلم کشتارگاه را تشکیل میدهند.

فیلم سینمایی کشتارگاه

نمایش دربی پایتخت در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی