محمد بحرانی

خبر خوش محمد بحرانی درباره جناب خان و خندوانه

تاریخ انتشار : 6 اسفند 1396کد مطلب : 64981زمان مطالعه : 4 دقیقه
محمد بحرانی صداپیشه شخصیت محبوب جناب خان در این گفتگو از واسطه شدن برای بازگشت جناب خان به خندوانه و بازی در دو فیلم گلشیفته و خودسر گفت.

از بازگشت جناب خان تا گلشیفته از زبان محمد بحرانی

محمد بحرانی صداپیشه و هنرمند سرشناس کشورمان که به تازگی با منصور ضابطیان در رادیو شب همکاری کرده است پای گفتگوی ما نشست و از بازگشت جناب خان و بازی در سریال گلشیفته و خودسر گفت.

محمد بحرانی، صداپیشه، بازیگر و مجری محبوبی است که خیلی ها او را هنوز هم با نام جناب خان می شناسند و صدا می زنند. او در همکاری جدیدش با منصور ضابطیان و محمد صوفی در برنامه «رادیو شب»، سه شنبه شب ها به همراه شاهین شرافتی، مهمان خانه هاست اما از فعالیت هایش در عرصه بازیگری هم غافل نیست و مشغول بازی جلوی دوربین بهروز شعیبی نیز است.

محمد بحرانی در این گفت وگو از فعالیت های این روزهایش و احتمال بازگشت به «خندوانه» گفته است.

محمد بحرانی این روزها مشغول چه کاری است

ضابطیان دعوت کرد، با سر دویدم

بحرانی با صداپیشگی عروسک جناب خان در «خندوانه» بیش از پیش میان مخاطبان شناخته شد، او در حال حاضر هم برنامه «رادیو شب» که مخاطبان خاص خودش را دارد، اجرا می کند. بحرانی در پاسخ به این سوال که چقدر حضورش در برنامه ای از جنس «رادیو شب» نشات گرفته از دغدغه شخصی و علاقه اش به این فضای کاری است، می گوید:«من خودم مخاطب «رادیو هفت» بودم و همیشه آن تیتراژ بامزه برنامه را که می دیدم در خانه با خودم می گفتم یک روزی اسم من هم در این تیتراژ می رود چون این فضا و سبک برنامه را خیلی دوست داشتم و دارم.»

او ادامه می دهد:«من مخاطب ادبیات، شعر و موسیقی هستم. موزیک های خوبی هم «رادیو هفت» آن موقع پخش می کرد که من را جذب می کرد. این برنامه تمام علاقه مندی های من را در خودش داشت. «رادیو شب» هم در ادامه همین اتفاق های خوب را در خودش دارد. وقتی منصور ضابطیان لطف کرد و من را برای اجرا دعوت کرد، من با سر دویدم.»

این صداپیشه در ادامه درباره تفاوت جنس اجرا در برنامه های مختلفی که در آنها حضور داشته است و «رادیو شب» توضیح می دهد:«آقای ضابطیان و آقای صوفی یک سلیقه برنامه سازی دارند که در برنامه هایشان کاملا مشخص است اما اجرای شب های مختلف همین برنامه هم با یکدیگر فرق می کنند. اجرا در این برنامه با توجه به مجری هایی که هر شب دارد، سبک و سیاقش متفاوت است. راستش من خیلی خودم را مجری حرفه ای نمی دانم، من در این برنامه هم همین طور هستم. مثلا شاهین شرافتی یک مجری باسابقه است که کارش را بلد است، از واژگان خیلی تر و تمییزی استفاده می کند اما من همین طور هستم و شیوه دیگری خیلی بلد نیستم برای اجرا.»

 محمد بحرانی

محمد بحرانی و همکاری با بهروز شعیبی در گلشیفته

«خودسر» و «گلشیفته»

او درباره فعالیت های تازه اش در عالم سینما نیز می گوید:«مدتی است که درگیر بازی در سریال جدید بهروز شعیبی به نام «گلشیفته» هستم. البته این سریال قرار بود از خیلی وقت پیش شروع شود و حضور من در این سریال هم با چند فیلم دیگر که در جشنواره فجر امسال هم حضور داشتند، تداخل پیدا کرد. در واقع من پیشنهادهای دیگری هم داشتم اما به دلیل حضورم در این سریال نشد که در آنها هم حضور داشته باشم. البته یک نقش کوتاه هم در فیلم «خودسر» آقای کمال تبریزی بازی کردم که البته این فیلم به جشنواره نرسید.»

این صداپیشه و بازیگر درباره نقشش در فیلم «خودسر» این گونه توضیح می دهد:«این فیلم یک طنز سیاسی است، فیلم کمدی است و نقش من هم درنتیجه طنز بود. حامد بهداد نقش اول این کار است. نقش خودم هم در کار خیلی بلند نیست اما شخصیتی که بازی کردم با خودم خیلی فرق می کند. گریم متفاوتی هم در این کار دارم. بیشتر از این هم نمی توانم توضیح بدهم چون ترجیح می دهم مخاطبان خودشان ببینند.»

بحرانی درباره شخصیتی که در سریال «گلشیفته» بازی می کند هم می گوید:«این سریال هم یک کار کمدی است، یک کار خیلی پربازیگر که بازیگران قدر و مشهوری دارد.»

نقش جدی یا کمدی؟

او درباره ادامه بازیگری در مسیری که الان در آن قرار دارد و ادامه بازی در نقش های کمدی بیان می کند:«خیلی به نظرم فرقی نمی کند، یعنی ممکن است یک روزی من را در نقشی کاملا متفاوت و جدی ببینید. مثلا من یک نقش برای مصطفی احمدی در فیلم «نزدیک تر» بازی کردم که جشنواره دو یا سه سال پیش بود که نقش تلخی بود. کلا فیلم تلخی بود؛ صابر ابر، پارسا پیروزفر، نازنین فراهانی و ستاره اسکندری دیگر بازیگرانش بودند و به نظرم نقش من تلخ ترین نقش آن فیلم بود. خیلی هم نقشم را دوست داشتم. از این بابت برای نقش ها تقسیم بندی ندارم. ولی جایی که آدم هایش را دوست داشته باشم با سر می روم.»

محمد بحرانی

محمد بحرانی با جناب خان در خندوانه

حضور در مذاکرات برای بازگشت جناب خان به خندوانه

بحرانی درباره تازه ترین اخبار از برنامه خندوانه نیز می گوید:«من هم در اخبار خواندم که برنامه از عید شروع می شود و احتمالا هم جناب خان حضور دارد. اما تاجایی که من در جریان هستم هنوز هیچ چیز قطعی نشده است. در قضیه حضور جناب خان در خندوانه شخص من هیچ وقت مسئله نبوده، من همیشه دوست داشتم جناب خان در «خندوانه» باشد، اختلافات حقوقی و مالی بین صاحب امتیاز عروسک و تلویزیون بود اما امیدوارم که حل شود. من خیلی در این قضیه واسطه شدم و الان هم یک بخشی از مذاکراتی که انجام شد، برعهده من بود»

محمد بحرانی از بازگشت جناب خان تا حضور در گلشیفته

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
وبگردی