دوخت بالشتک
برای دوخت این بالشتک های رنگی رنگی و فانتزی میتوانید از پارچه های اضافه استفاده کنید. این بالشتک ها برای مبل, شیردهی, اتاق بچه و... کاربرد دارند.

دوخت بالشتک های رنگارنگ و فانتزی

بالشتک ها شاید جز خیلی کوچکی از دکوراسیون منزل باشند اما تاثیر خیلی قشنگی روی آن میگذارند اینجا ایده هایی برای دوختن بالشتک های رنگی برایتان داریم. میتوانید بالشتک های ساده بدوزید و با خلاقیت خودتان تزئینشان کنید.

از دیدگاه اکثر افراد استفاده از طرح ها در دکوراسیون داخلی منزل یکی از سخت ترین و ترسناک ترین بخشهای این هنر به شمار می رود ، در واقع استفاده از کوسن ها و بالشتک ها نقطه شروع مناسبی برای استفاده از طرح ها است زیرا می توان به سادگی و با قیمت مناسب از آنها در تغییر دکوراسیون منزل استفاده کرد.در حقیقت راز رسیدن به یک طراحی حرفه ای درانتخاب یک مضمون مشترک نهفته است ، به این معنی که اگر از کوسن ها و بالشتک های کوچک اما تاثیر گذار در دکوراسیون منزل استفاده می کنید باید از طرح های متنوع در آنها بهره ببرید.برای شروع دو طرح یا بیشتر را انتخاب کرده و آزادانه از ترکیب آنها استفاده کنید، خواهید دید که ترس تان از بین خواهد رفت.

دوخت بالشتک

دوخت بالشتک های رنگی

این مجموعه از بالشتک ها اگر چه طرح ها و رنگ های متفاوتی دارند اما به واسطه تکنیک استفاده شده در تولید پارچه هایشان با یکدیگر مرتبط بوده و یک گروه را تشکیل می دهند.

دوخت بالشتک

ایده دوخت بالشتک بچه

دوخت بالشتک

ایده دوخت بالشتک های فانتزی

دوخت بالشتک

دوخت بالشتک های نوزاد

دوخت بالشتک

دوخت بالشتک گرد و رنگی

دوخت بالشتک

دوخت بالشتک عروسکی

ایده های دوخت بالشتک های رنگی و قشنگ + تصاویر

4.934
این مطلب مفید بود ؟331
برگرفته از چیدانه / رنگی رنگی - /ح
وبگردی