لیلا اوتادی

لیلا اوتادی ازدواج کرده است؟

تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67364زمان مطالعه : 2 دقیقه
لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی با لباس سفید و ژستی خاص به روز کرد.

عکس سفره عقدی لیلا اوتادی

لیلا اوتادی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان عکسی با لباس سفید در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. این هنرمند جوان کشورمان که به تازگی به فیلم سینمایی بی وزنی ساخته مهدی قادری پیوسته است ، اوایل خردادماه جلوی دوربین این فیلم سینمایی میرود.

عکس لیلا اوتادی با لباس سفید

لیلا اوتادی عکسی با لباس سفید در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و دل نوشته ای زیبا برای آن نوشت.

لیلا اوتادی

عکس متفاوت لیلا اوتادی با لباس سفید

لیلا اوتادی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :ﻣﺘﺎﻫﻞ ﻫﺎ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﻃﻼﻕ ﺑﮕﯿﺮﻧﺪ، ﻣﺠﺮﺩﻫﺎ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﮐﻨﻨﺪ، ﺷﺎﻏﻼﻥ ﺍﺯ ﺷﻐﻠﺸﺎﻥ می نالند، ﺑﯿﮑﺎﺭﻫﺎ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺷﻐﻠﻨﺪ، ﻓﻘﺮﺍ ﺣﺴﺮﺕ ﺛﺮﻭﺗﻤﻨﺪﺍﻥ ﺭﺍ ﻣﯿﺨﻮﺭﻧﺪ، ﺛﺮﻭﺗﻤﻨﺪﺍﻥ ﺍﺯ ﺩﻏﺪﻏﻪ می نالند، ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﺸﻬﻮﺭ ﺍﺯ ﭼﺸﻢ ﻣﺮﺩﻡ ﻗﺎﯾﻢ می شوند، ﻣﺮﺩﻡ ﻋﺎﺩﯼ می خواهند ﻣﺸﻬﻮﺭ ﺷﻮﻧﺪ، ﺳﯿﺎﻩ ﭘﻮﺳﺘﺎﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺳﻔﯿﺪ ﭘﻮﺳﺖ ﺷﻮﻧﺪ، ﺳﻔﯿﺪ ﭘﻮﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮﻧﺰﻩ می کنند،ﻫﯿﭻ ﮐﺲ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﺪ ﺗﻨﻬﺎ ﻓﺮﻣﻮﻝ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﯽ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ :ﻗﺪﺭ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﺪﺍﻥ ﻭ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ...

بی وزنی فیلم جدید لیلا اوتادی

لیلا اوتادی در جدیدترین پروژه سینمایی اش به فیلم سینمایی بی وزنی پیوست. پیش تولید دومین فیلم سینمایی مهدی فردقادری این روزها به تهیه کنندگی مرتضی شایسته در هدایت فیلم ادامه دارد و اوایل خردادماه جلوی دوربین می رود.

لیلا اوتادی

لیلا اوتادی به پروژه بی وزنی پیوست

لیلا اوتادی جدیدترین بازیگریست که با این پروژه به توافق رسیده است. پیش از این حضور آنا نعمتی نیز در این فیلم قطعی شده بود. بی وزنی دومین فیلم بلند مهدی فرد قادری بعد از جاودانگی خواهد بود.

لیلا اوتادی

گریم لیلا اوتادی در فیلم سینمایی تخته گاز

لیلا اوتادی پیش از قرارداد با فیلم سینمایی بی وزنی بازیگر فیلم تخته گاز بود و در این فیلم با سام درخشانی و کامبیز دیرباز همبازی بود.

لیلا اوتادی

لیلا اوتادی و کامبیز دیرباز در تخته گاز

لیلا اوتادی ازدواج کرده است؟

4.289
این مطلب مفید بود ؟7415
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : لیلا اوتادی
وبگردی