سعید عبدولی

بازگشت کشتی گیر پرحاشیه به ترکیب تیم ملی

تاریخ انتشار : 7 مهر 1397کد مطلب : 71946زمان مطالعه : 2 دقیقه
سعید عبدولی با پیروزی بر حریفان خود در انتخابی تیم ملی درون اردویی کشتی فرنگی توانست بار دیگر ملی پوش ایران برای مسابقات جهانی شود.

سعید عبدولی نفر اول انتخابی تیم ملی شد 

کشتی گیر سعید عبدولی پس از این که در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در مسابقات بازی های آسیایی و مسابقات قهرمانی جهان به دلیل حاشیه در کشتی با ایمان انصاری دیسکالیفه شد و از سوی فدراسیون کشتی ایران محروم شد.

اما پس از پایان محرومیت سعید عبدولی، فدراسیون کشتی تصمیم گرفت تا برای سعید عبدولی یک انتخابی درون اردویی در وزن 82 کیلوگرم برگزار کند و سعید عبدولی با نفر اول و دوم مسابقات انتخابی تیم ملی مرحله نهایی کشتی فرنگی مسابقات بدهد تا اینکه تکلیف ملی پوش وزن 82 کیلوگرم ایران برای مسابقات جهانی مجارتان مشخص شود.

سعید عبدولی در انتخابی تیم ملی برای مسابقات جهانی

کشتی گیر سعید عبدولی باید در کشتی اول خود به مصاف با کیوان رضایی نفر دوم انتخابی تیم ملی کشتی می رفت و در صورت پیروزی با یوسف قادریان نفر اول انتخابی تیم ملی به رقابت می پرداخت. این مسابقات در روز شنبه 1397/7/7 در خانه کشتی برگزار شد.

سعید عبدولی در انتخابی تیم ملی

سعید عبدولی ملی پوش مسابقات جهانی مجارستان شد 

سعید عبدولی دارنده مدال برنز المپیک ریو در کشتی اول خود با کیوان رضایی از فارس موفق شد این کشتی گیر را با نتیجه 2 بر 0 شکست دهد، تا اینکه جواز حضور در فینال را پیدا کند و با یوسف قادریان کشتی بگیرد. سعید عبدولی در کشتی با یوسف قادریان در حالی که 1 بر 0 عقب بود، توانست کشتی را با نتیجه 1 بر 1 برنده شود و در کشتی دوم هم سعید عبدولی با نتیجه 4 بر 0 مقابل یوسف قادریان نفر سوم مسابقات جهانی پیروز شد و بدین ترتیب به عنوان نفر اول مسابقات انتخابی تیم ملی برای مسابقات جهانی انتخاب شد.

سعید عبدولی ملی پوش مسابقات جهانی مجارستان شد

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش ورزش نمناک/ح.ب
برچسب : سعید عبدولی
وبگردی