خرید آنلاین
بهترین فروشگاه اینترنتی لباس چه ویژگی هایی دارد؟ آیا می شود به همه ی آنها اعتماد کرد؟ در بررسی این موضوع همراه ما باشید.

یک خرید مطمئن، یک لبخند همیشگی

بیایید همین ابتدا با هم یک موقعیت خیلی مهم و حیاتی را در نظر بگیریم. شما در محل کارتان نشسته اید و مشغول کار هستید که همان موقع هم کلاسی دوران دبیرستان تان زنگ می زند و بعد از کلی احوال پرسی از شما دعوت می کند به مهمانی ای که در آن همه ی همکلاسی هایتان را دور هم جمع کرده بروید.

 شما هم که واقعا در تنگای انتخاب بین دوستانِ قدیمی یا زندگی روزمره قرار گرفته اید، بالاخره دعوتش را برای میهمانی فردا شب قبول می کنید. اما آیا واقعا این پایان ماجراست؟ همه ی ما امیدواریم که کاش بود ولی همین که شب به سراغ کمد لباس های خود می روید تازه همه چیز شروع می شود.

اما آیا در این فرصت کم می توانید یک لباس مناسب تهیه کنید؟ یک روز کاری را مرخصی بگیرید؟ آن هم با تحمل غرغر های رئیس بد اخلاقتان. خب در این موقع است که یک فروشگاه اینترنتی لباس می تواند به کمک شما بیاید و خاطرتان را آسوده کند.

اما کدام فروشگاه؟ وقتی گوگل مهربان تلاش می کند میلیون ها فروشگاه را به شما نشان دهد، واقعاً به کدام یک باید اعتماد کرد؟ در این نوشتار سعی می کنیم به بررسی مهم ترین ویژگی های فروشگاه خرید لباس آنلاین بپردازیم؛ با ما همراه باشید:

مهم ترین ویژگی های یک فروشگاه خرید لباس آنلاین

با به روز و اینترنتی شدن دنیای ما، صاحبان کسب و کارها هم به این فکر افتادند که از طریق راه اندازی فروشگاه های اینترنتی بتوانند سود بیشتری ببرند. خب در این موقعیت که در اصطلاح هر کس به فکر خودش است ما باید از کدام سایت خرید کنیم که علاوه بر جیب خودش به فکر ما باشد و محصولات با کیفیت را با قیمتی منصفانه به ما بفروشد؟ مهم ترین ویژگی یک سایت قابل اطمینان این موارد هستند:

معتبر بودن

بگذارید با یک خاطره ی تلخ اهمیت این موضوع را برایتان روشن کنم. چند سال پیش همسایه ی ما برای اینکه پسرش از همان پنج سالگی یک دانشمند بالقوه شود، یکی از بسته های هوش را از سایتی خریداری کرد. فکر می کنید بعد از تحویل آن چه چیزی گرفت؟ یک جعبه ی خرما که روی آن را با برگه پوشانده و داخلش هم چند سوال دست نویس گذاشته بودند. باورتان می شود؟ ما هم تا زمانی که آن جعبه ی کذایی را نشان مان نداده بود باور نمی کردیم.

همین خاطره ی تلخ برایم باعث می شود تاکید کنم یک سایت اینترنتی خوب سایتی است که معتبر باشد. فرقی هم نمی کند چه چیزی بفروشد، از شیر مرغ تا جان آدمیزاد{!}. اعتبار سایت ها و فروشگاه های اینترنتی  با وجود دو نماد در سایت آنها مشخص می شود. نشان ملی ثبت دیجیتال و نماد اطمینان الکترونیکی. 

تنوع کالا

یکی از مهم ترین برتری های یک فروشگاه لباس آنلاین، نسبت به بازارهای فیزیکی تنوع بیشتر آنها است. با استفاده از این فروشگاه ها می توانیم به راحتی به مقایسه بین چندین نوع لباس بپردازیم. پس فروشگاه آن لاینی بهتر است که کالاهایش را با تنوع بیشتری و به صورت صحیح و دسته بندی شده به شما ارائه کند و قابلیت مقایسه بین آنها را برایتان فراهم کند. 

به روز بودن

این که یک فروشگاه تخصصی اینترنتی پوشاک زنانه با کدام فروشندگان و مارک های موجود در بازار کار می کند و محصولاتش را متناسب با مد روز و ویزگی های فصلی ارائه کند، می تواند به راحتی شما را به شیک پوش ترین افراد جامعه تبدیل کند.

شیوه ی دریافت وجه

یکی از دغدغه های مشترک بین همه ی کسانی که خرید آنلاین انجام می دهند آیا این محصول مناسب آن ها هست یا نه؟ در مواقعی که لباسی سفارش می دهیم این مساله برایم بسیار مهم تر است. ممکن است رنگ یا تن خور لباس، مناسب استایل شما نباشد یا هر اتفاق دیگری از این دست.
برای جلوگیری از این موضوع، سایت های موفقی مثل سایت تخصصی فروش لباس پرو قابلیتی را در نظر گرفته اند به نام "پرو در محل". به این صورت که کاربران تهرانی می توانند تا ده کالا را از طریق سایت سفارش دهند و در آخر گزینه ی پرو در محل را انتخاب کنند.
 در این صورت ظرف یک تا دو ساعت کالا برایتان ارسال می شود و شما می توانید با پرو لباس از بین ده کالای انتخاب شده، لباس های مورد نظرتان را بخرید. حتی اگر هیچ کدام را نپسندید هزینه ی بازگشت فقط یک کالا را می پردازید.
علاوه بر این یک سایت خوب سایتی است که به فکر مشتریان خود در سرتاسر ایران باشد. Porove.com حتی ارسال برای شهرستان ها را در نظر گرفته و در صورت تمایل، می توانید کالا تا مدت یک روز پس از خرید، برگشت بزنید. 

نحوه ی ارسال محصولات

سایت هایی بهتر هستند که ارسال محصولات آنها بدون هیچ خطا و درست و به موقع باشد. بهتر است از سایتی خرید کنید که ارسال آنها با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران باشد تا از سلامت رسیدن و بیمه بودن محصولات خریداری شده تان اطمینان پیدا کنید.
بعضی از سایت ها در کنار ارسال ضمانت شده ی محصول امکانات دیگری را هم برای رفاه حال مشتریان خود در نظر می گیرند. برای مثال در قسمت ارسال پستی سایت پرو می بیند که برای خرید بیش از 100 هزارتومان پست رایگان در نظر گرفته اند. 
و یکی دیگر از ویژگی های خوب این سایت، تحویل فوری و یک تا دو ساعته ی کالا در کلان شهر تهران است.

بررسی یک نمونه

همان طور که پیش تر هم اشاره کردیم، فروشگاه اینترنتی پرو (porove.com) یکی از بهترین فروشگاه های فروش لباس در ایران به صورت آنلاین است.
فروشگاهی که علاوه بر ویژگی های اشاره شده، قابلیت برگشت وجه شما در صورت ناراضی بودنتان را دارد. این سایت با حفظ ارتباط همیشگی با طراح ها تولیدکنندگان و ایده پردازانِ این حرفه، همواره تلاش کرده محصولات به روز و شایسته ی بانوی ایرانی را با قیمت مناسب در اختیار او قرار دهد.
سخن آخر
در این نوشتار به همراه هم بررسی کردیم مهم ترین نکاتی که در خرید انواع لباس (از خرید مانتو گرفته تا خرید لباس مجلسی و لباس شب) از فروشگاه اینترنتی باید به آن توجه کنید کدام است. امید است توانسته باشیم به شما در این راه خرید و انتخاب مایحتاجتان کمکی کرده باشیم. مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و دیدگاه و تجربیات شما درباره ی این موضوع هستیم.

یک سایت خرید آن لاین لباس زنانه چه ویژگی هایی دارد؟

56
این مطلب مفید بود ؟60
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی