کامبیز دیرباز

گریم بهنوش طباطبایی و کامبیز دیرباز در میکائیل + تصاویر

تاریخ انتشار : 8 آبان 1393کد مطلب : 9231زمان مطالعه : 1 دقیقه
گریم جالب کامبیز دیرباز و بهنوش طباطبایی برای سریال پلیسی میکائیل که از جدیدترین ساخته های سیروس مقدم است و به تازگی در تهران کلید خورد مشاهده می کنید.

کامبیز دیرباز در این سریال با چهره ای متفاوت و در نقش مامور پلیس ظاهر خواهد شد. میکائیل نام جدیدترین سریال سیروس مقدم با داستانی از سعید نعمت الله ساخته خواهد شد و تهیه کنندگی آن را الهام غفوری برعهده دارد. سریال پلیسی میکائیل در 20 قسمت 40 دقیقه ای برای شبکه تهیه میشود.

کامبیز دیرباز با لباس پلیس

سریال میکائیل که در تهران، قشم، یزد و بندرعباس تصویربرداری می شود، داستانی پلیسی را در یک شهر تخیلی روایت می کند. سیروس مقدم که در رشته نقاشی تحصیل کرده، قصد دارد صحنه های مختلف سریال را در شهرهای مختلف تصویربرداری کند و آنها را در قالب یک شهر به نمایش بگذارد.

بهنوش طباطبایی در سریال میکائیل

این سریال درباره دو دوست قدیمی به نام میکائیل و رسول است. رسول به اشتباه قربانی توطئه اشرار می شود. میکائیل که پلیس سختکوش و پرتلاشی است برای استقرار نظم و آرامش عزم خود را بیشتر جزم می کند و با تکیه بر حمایت های مردمی دل به دریا می زند. این سریال گرچه پلیسی است اما ماجراهای خانوادگی را هم شامل می شود، ماجراهایی که روی حرفه میکائیل تاثیر می گذارد.

کامبیز دیرباز با موتور

کامبیز دیرباز ، کامران تفتی ، پرویز پورحسینی ، کاوه سماک باشی ، بهنوش طباطبایی ، متین ستوده ، امیر حمیدزاده ، مجید واشقانی و مریم خدارحمی بازیگران سریال میکائیل هستند که تست گریم آنها انجام شده است.

گریم بهنوش طباطبایی و کامبیز دیرباز در میکائیل + تصاویر

4.3182
این مطلب مفید بود ؟15824
وبگردی