زهرا خاتمی راد

زهرا خاتمی مجری سیمای خانواده مادر شد

تاریخ انتشار : 13 آبان 1396کد مطلب : 59174زمان مطالعه : 2 دقیقه
زهرا خاتمی راد مجری سیمای خانواده با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از تولد فرزندش در دو روز گذشته داد.

مادر شدن مجری سیمای خانواده

زهرا خاتمی راد مجری جوان سیمای خانواده با برنامه دخترانه شبکه اول سیما کار خودش رو آغاز کرد و خیلی زود به یکی از مجری های محبوب تلویزیون تبدیل شد و توانست اجرای برنامه های مهمی در تلویزیون را برعهده بگیرد. این خانم مجری درحالی که تنها 36 سال دارد برای دومین بار مادر شد. مانی اولین فرزند زهرا خاتمی راد مجری سیمای خانواده در سن 22 سالگی خانم مجری متولد شد و امسال 14 ساله شد.

مجری سیمای خانواده

دومین پسر مجری سیمای خانواده به دنیا آمد

زهرا خاتمی راد مجری تلویزیون با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:سلام پسرکم مرسی که اومدی … مرسی که پسرِ من شدی. عزیزدلم، منو و بابا آماده ایم که با همه یِ وجود ، تمامِ زندگیمون رو برای آرامش و خوشبختیِ تو تلاش کنیم … «تولدت مبارک» گلم، 96/8/11.

زهرا خاتمی راد

زهرا خاتمی راد مجری صدا و سیما

خانم مجری سیمای خانواده در یک گفتگو گفت :من زهرا خاتمی راد متولد 26 آذرماه سال 60 درآلمان،شهرآخن،از سال 84 به صورت جدی و مداوم مشغول کار اجرا هستم. کارم را از شبکه یک با برنامه(دخترانه) آغاز کردم وبعد در شبکه دو برنامه(تصویر زندگی)و…و در شبکه های جام جم،قرآن،یک و دو فعالیت داشتم.بیشترین عمر اجرایم در شبکه یک بوده است. رشته تحصیلی من مهندسی کشاورزی بود اما کارهایی که انجام داده ام و می دهم وبه آنها علاقه دارم هیچ ارتباطی به رشته ام ندارد.

زهرا خاتمی راد

زهرا خاتمی راد مجری سیمای خانواده در کنار پسر و همسرش

پسر زهرا خاتمی راد

مانی پسر زهرا خاتمی راد در کنار خانم خامنه

زهرا خاتمی راد

زهرا خاتمی راد مجری سیمای خانواده در کنار خانم خامنه

 

زهرا خاتمی مجری سیمای خانواده مادر شد

3.675
این مطلب مفید بود ؟5421
برگرفته از صفحه شخصی زهرا خاتمی راد / م.ف
وبگردی