ملانیا ترامپ
همسر رئیس جمهور آمریکا به دلیل داشتن تناسب اندام و جوانی اش موجب توجه بسیاری از زنان شده است که اکثرشان دوست دارند راز تناسب اندام و رژیم غذایی ملانیا ترامپ را بدانند.

رژیم غذایی ملانیا ترامپ و راز تناسب اندام همسر دونالد ترامپ چیست؟

بانوی اول آمریکا ملانیا ترامپ شخصیت اندامی متناسب و ظاهری جوان دارد و همین خود نشانه ای است مبنی بر رازی که او در سبک زندگی و تغذیه ای اش دارد ؛ رازی که در بخشی شامل مصرف غذای روزانه او می شود رازی که تحت عنوان رژیم غذایی ملانیا ترامپ در این بخش از تناسب اندام نمناک به آن خواهیم پرداخت.

برنامه رژیم ملانیا منظم است، ملانیا در یک مصاحبه اختصاصی با مجله جی کیو چند سال پیش اظهار کرد که روز او با یک اسموتی پر از ویتامین و یا بلغور جو دو سر شروع می شود. ملانیا مقداری میوه در طول روز به اندازه کافی غذا می خورد و ادعا می کند قصد دارد حداقل هفت مورد مهم را هر روز داخل برنامه غذایی اش داشته باشد آن هم همه از نوع آنتی اکسیدان دار که برای جوان ماندن لازم است. ملانیا گفت که او " وعده های غذایی مناسبی " را برای خود به عنوان یک اجبار خسته کننده تنظیم نکرده است ، اما در شرایطی که او تمایلی به خوردن میان وعده دارد میوه یا حتی تکه کوچکی شکلات دارد را می خورد، هوس غذا و تست در هر زمان وجود دارد و او هرگز آن را سرکوب نمی کند . چند سال پیش، ملانیا بیان کرد او معمولا روز خود را با یک کاسه از بلغور با فیبر غنی یا یک اسموتی با مواد مغذی و مقدار زیادی ویتامین آغاز می کند.

رژیم غذایی ملانیا ترامپ

راز برنامه لاغری و رژیم غذایی ملانیا ترامپ در مصاحبه اش لو رفت

چند راز ساده و موثر در رژیم غذایی ملانیا ترامپ

او عاشق میوه است

مدل بورن - اسلوونی به حفظ اندامش اهمیت می دهد و برای همین پوستش از میوه های غنی از آنتی اکسیدان می درخشد. بنا بر گزارش ها ، او روزانه حداقل هفت عدد میوه می خورد .شاید به نظر شما این تعداد میوه در طول روز زیاد باشد اما تحقیقات نشان داده که خوردن میوه و سبزیجات بیش از 5 عدد در روز، خطر ابتلا به بسیاری از بیماری ها، از جمله حملات قلبی و سرطان، را کاهش می دهد. بنابراین اگر هر فردی در روز این مقدار میوه و سبزیجات مصرف کند، از میلیون ها مرگ ناگهانی و زودهنگام در جهان کاسته خواهد شد.

 

خودش را از خوردنی های خوشمزه محروم نمی کند

با توجه به اینکه باور نکردنی به نظر می رسد، بسیاری از مردم ممکن است فکر کنند ملانیاخودش را از هر چیز شکری و قندی محروم می کند تا اندام خود را زیبا نگه دارد اما این طور نیست. بانوی اول در برابر هوس هایش مخالفت نمی کند - حتی اگر هوس او برای شکلات باشد. او در مصاحبه ی خود در پاسخ به این مورد گفت:" من غذای ویژه ای ندارم که همیشه بخورم، و اگر قرار باشد میان وعده بخورم میوه و حتی مقداری شکلات میل می کنم فکر می کنم بدن شما هم به آن نیاز دارد ." او حتی اقرار می کند از خوردن بستنی لذت می برد …"

 

او رژیم های مد روز را دوست ندارد؛ تغذیه سالم بخشی از سبک زندگی اوست

برای داشتن یک رژیم غذایی و حتی رژیم لاغری موثر کاری به مد و کارهای دیگران ندارد و تنها از یک متخصص تغذیه کارشناس راهنمایی می گیرد.

 

رژیم غذایی و برنامه تغذیه ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا

رژیم غذایی ملانیا ترامپ

رازهای تناسب اندام و رژیم غذایی ملانیا ترامپ 

بلغور جو دو سر بخش اصلی رژیم غذایی ملانیا ترامپ

ملانیا در مصاحبه ی خود گفت که بخش اصلی صبحانه ی او را اسموتی یا بلغور جو دوسر تشکیل می دهد اما همیشه اسموتی را برای صبحانه مصرف نمی کند و وقتی  که اسموتی نمی خورد، به خدمتکارش سفارش می دهد تا برای او بلغور جو دو سر یا اوتمیل بیاورد. او می گوید که با این ماده غذایی برای صبحانه روزم را به سالم ترین شکل ممکن شروع می کنم.

 

سبزیجات به اندازه میوه در رژیم غذایی ملانیا ترامپ جا دارند

ملانیا م یگوید همان قدر که میوه دوست دارم عاشق سبزیجات هستم اما نه هر سبزیجاتی ، زمانی که صحبت از سبزیجات به میان می آید، او بسیار محتاطانه عمل می کند. به بیان دیگر او هر نوع سبزی را نمی خورد. مثلا پیاز و آرتیشو از جمله سبزیجاتی هستند که او لب نمی زند یا اگر در غذایش باشند، قبل از خوردن آنها را جدا می کند. 

 

اسموتی بخش مشهور رژیم غذایی ملانیا ترامپ 

لانیا ترامپ صبحانه را سبک می خورد. او معمولا یک اسموتی در صبح می خورد که حاوی میوه های ارگانیک و سبزیجات به همراه ماست بدون چربی، روغن زیتون، مکمل های امگا 3، ویتامین دی و دانه های کتان است.

 رژیم غذایی ملانیا ترامپ

اسموتی بخش مهم رژیم غذایی ملانیا ترامپ همسر دونالد رئیس جمهور آمریکاست

رژیم غذایی ملانیا ترامپ با فست فود!

عجیب ترین بخش رژیم غذایی ملانیا ترامپ مصرف فست فود و نوشابه کولا است ، ملانیا به تاثیر غذاهای مصرفی بر سلامتی اش آگاه است اما با این اوصاف، او از فست فودها نمی گذرد. به عنوان مثال زمانی که او برای حمایت از آسیب دیدگان طوفان هاروی به تگزاس سفر کرد، به یک رستوران برگر در شهر کورپس کریستی رفت و علاوه بر سفارش همبرگر در آنجا، 3 باکس دیگر ساندویچ و سیب زمینی سرخ کرده سفارش داد تا در طول سفر به همراه خود داشته باشد و بخورد.

 

رژیم غذایی سخت برای ملانیا ترامپ ، هرگز!

همسر دونالد ملانیا ترامپ راز زیبایی اش را تغذیه سالم می داند ولی در این تغذیه سالم گاهی ناپرهیزی هم وجود دارد یا بهتر است بگوییم او به خودش سخت نمی گیرد چراکه اعتراف کرده که هیچگاه رژیم های سخت نگرفته اما همیشه سعی می کند که اعتدال را در مصرف مواد غذایی اش رعایت کند. به گفته او:«من غذاهای سالم را ترجیح می دهم زیرا به من انرژی و حس خوبی می دهند.»  

ویتامین ها جوان ساز مهم در رژیم غذایی و تناسب اندام ملانیا ترامپ

ملانیا ویتامین ها را نه تنها برای رژیم غذایی سالم، بلکه برای زیبایی اش نیز مصرف می کند. او می گوید:«من ویتامین های مورد نیاز بدنم را به طور کامل مصرف می کنم علاوه بر آن از مرطوب کننده های طبیعی حاوی ویتامین آ، سی و ای نیز استفاده می کنم چرا که به نظر من ما باید به همان اندازه که به رژیم غذایی مان اهمیت می دهیم، به پوست مان نیز رسیدگی کنیم. من در انتهای روز تمام آرایشم را پاک می کنم و مرطوب کننده های ویتامینه را به پوستم می زنم.»

رژیم غذایی ملانیا ترامپ

اهمیت ویتامین ها و مایعات طبیعی پرخاصیت در رژیم غذایی ملانیا ترامپ 

شکلات شیرین ترین بخش رژیم غذایی ملانیا ترامپ است

همانطور که در مصاحبه اش خواندید شکلات یکی از موادی است که ملانیا نمی تواند به او نه بگوید و آن را نخورد. ملانیا وقتی که گرسنه می شود و دوست دارد چیزهای شیرین بخورد ، شکلات می خورد البته او در انتخاب شکلات هایش هم محتاطانه عمل می کند برای همین شکلات تلخ را ترجیح می دهد. شکلات ها معمولا چربی و شکر زیادی دارند اما در عوض شکلات تلخ فوایدی دارد که نمی توان از آن گذشت. مصرف شکلات تلخ به سلامت قلبی، کاهش استرس و جلوگیری از دیابت کمک می کند.

 

کوکای رژیمی بخش مشترک در رژیم غذایی دونالد و ملانیا ترامپ

یکی از چیزهایی که دونالد و ملانیا در آن اشتراک نظر دارند، نوشیدنی است. هر دوی آنها کوکاکولای رژیمی را به دیگر نوشیدنی هایشان ترجیح می دهند. البته ملانیا همیشه آن را در لیوانی شیشه ای می نوشد، در حالی که دونالد به ظرف آن اهمیتی نمی دهد. گزارشات حاکی از آن است که ریس جمهور آمریکا روزانه 12 قوطی از این نوشیدنی را مصرف می کند.

 

آب راز تناسب اندام و رژیم غذایی ملانیا ترامپ هم هست

علاوه بر مصرف میوه ها و سبزیجات، ملانیا همیشه مقدار زیادی آب می نوشدتا آبدار بماند، او هرگز بیش از حد در غذاهای چرب یا غنی زیاده روی نمی کند. بعد از زاییدن پسرش بارون ، او پذیرفت با یک رژیم غذایی سالم ، به علاوه کلاس های پیلاتس ، دو یا سه بار در هفته، به او کمک کرد تا بعد از زایمان به شکل خود برگردد.

رژیم غذایی و راز تناسب اندام ملانیا همسر دونالد ترامپ

3.785
این مطلب مفید بود ؟6322
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک /ن
1 نظر به ثبت رسیده است
سیب خان1397-10-01
حرفاش کاملا درسته و رژیم خوب و صحیحی هم داره ولی تاثیر ژنتیک رو نبایستی دست کم گرفت
291
وبگردی