فضای بالای کابینت
نگذارید فضای بالای کابینت همینجور خالی بماند, از ایده های زیر برای پرکردن و تزیین فضای بالای کابینت استفاده کنید.

 فضای بالای کابینت را چگونه پر کنیم؟

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که خالی بودن فضای بالای کابینت ها آزارتان می دهد. اما نگران نباشید. برای پر کردن و زیبا کردن این فضای آزار دهنده راه حل های بسیاری دارید.

اگر جایی بین کابینت و سقف وجود دارد؛ حتما هر از گاهی از معمار آن شکایت می کنید اما در این مطلب راهکارهایی را به شما می آموزیم تا بتوانید این فضا را به بهترین وجه، پر کنید.

فضای بالای کابینت

تزیین فضای بالای کابینت

ظروف نقره و سرامیک
به نمایش گذاشتن یک ظرف نقره یا سرامیکی؟ بسیار خوب می شود. اما اگر هر دو باشد بهتر هم می شود. ( به خصوص که اگر اصل باشند) این یک ترفند ویژه برای استفاده از اعماق فضاهای بالای کابینت هاست.

قرار دادن چیزهای چشمک زن
هیچ چیز مانند یک نور زیبای عاشقانه تداعی کننده حس آرامش نیست و جادوی آن حتی دشوارترین فضاها را نیز کارآمد می کند.
رنگ آمیزی معقول
مهم این است که رنگی را انتخاب کنید که در برابر رنگ کابینت، سقف و پشت زمینه آن بیشترین تاثیر را داشته باشد.

لوازم مورد علاقه خود را باهم ترکیب کنید
قراردادن یک حرف از حروف انگلیسی که می تواند اول نام خانوادگی تان نیز باشد و همچنین قرار دادن چند بطری شیشه ای رنگی در کنار آن می تواند مکمل خوبی باشد.

قراردادن یک حلقه یا تاج گل باشکوه
یک تاج گل کاغذی خارق العاده که یک کار هنری است برای هرکسی که می خواهد یک آشپزخانه باشکوه داشته باشد ایده آل است.

گیاهان شاداب و با طراوت
متاسفانه گاهی عکس های ناگواری از گیاهان قدیمی مصنوعی در این نقاط می بینیم که بسیار ناراحت کننده است. اما گیاهان سبز شاداب از دست نمی روند ولی ما به شما واگذار می کنیم که گیاهان طبیعی باشند یا مصنوعی (البته به شرطی که مصنوعی بودن آن پیدا نباشد).

استفاده از پرده
در یک حالت ایده آل، بالای کابینت های آشپزخانه پنجره هایی است که دارای مناظر زیبا و پرنور هستند. اما در حالت واقعی، یک میله محکم وصل نموده و یک پارچه ای را که دوست دارید به آن آویزان نمایید و از فضای پشت آن می توانید برای نگهداری لوازم اضافه استفاده نمایید.

به نمایش گذاشتن تعدادی از آثارهنری
البته دیوارهای گالری ها بسیار خوب هستند، اما اجازه دهید که پیش برویم و یک انبار از آثار هنری برروی کابینت ها ایجاد نماییم. این کار به خوبی می تواند فضاهای زیادی از آشپزخانه شما را پرکند.

نوشتن لیست غذاها
تنها راهکاری که می تواند به سادگی هفته ای یک گل به شما بدهد یا مانند تقویم باشد. قراردادن تخته سیاه است که قسمت های خالی بالای کابینت ها را به یک بوم خالی به بهترین روش ممکن تبدیل می کند (فقط هنگام بالارفتن مراقب باشید).

ذخیره کردن کتاب های آشپزی
اگر کتاب های آشپزی تان را در قفسه های کتابخانه در اتاق نشیمن نگه داری می کنید، آن ها را به جایی که بیشتر به آن نیاز دارید انتقال دهید.

انتقال یک پیام زیبا و آموزنده
به دنبال یک روش غیرمنتظره جهت رواج یک الگوی خاص هستید؟ آموزش کاردستی در خانه و ایجاد یک کلمه یا نامه پارچه ای برای بالای کابینت ها یک شروع خوب است. پیام دلخوا ه تان را انتخاب نموده و ایجاد کنید. (ما یک پیام شادی آور را پیشنهاد می کنیم "لذت بردن" از قدیم در "خوردن" بوده است)

کلکسیونی از تمام سبدهای خرید
دوباره سبدهای خرید. بله، اما این بار با نگاهی متفاوت. این روش استفاده از یک کلکسیون ساده و طبیعی از سبدهای بافته شده حتی ناهماهنگ با یکدیگر است. که می توانید آن ها را از بازار دست فروشان که انواع جالبی از سبدهای بافته شده یا چوب های کوتاه دارد تهیه نمایید، بنابراین به خرید بروید.

استفاده خلاقانه از فضای بالای کابینت

3.113
این مطلب مفید بود ؟85
برگرفته از پارسه گرد -/ح
وبگردی