ملیکا شریفی نیا

تبریک خواهرانه مهراوه شریفی نیا برای تولد ملیکا + عکس

تاریخ انتشار : 21 آبان 1397کد مطلب : 72765زمان مطالعه : 3 دقیقه
مهراوه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا صفحه اینستاگرامش را با انتشار تبریکی متفاوت برای تولد ملیکا شریفی نیا و خاطرات قهر و آشتی شان به روز کرد.

تبریک مهراوه برای تولد ملیکا شریفی نیا

مهرواه و ملیکا شریفی نیا دختران محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان هنرمندان سرشناس کشورمان هستند که هر دو از بازیگران پرکار سینما و تلویزیون به شمار میروند. امروز 21 آبان همزمان با سالروز تولد ملیکا شریفی نیا دختر کوچک خانواده هنرمند شریفی نیا است که با تبریک خاص مهراوه ماندگار شد.

مهراوه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا با انتشار خاطراتی از قهر و آشتی های خواهرانه تولد خواهرش ملیکا شریفی نیا را تبریک گفت.

تبریک متفاوت مهراوه شریفی نیا برای تولد خواهرش ملیکا

مهراوه شریفی نیا با انتشار عکسی خواهرانه تولد ملیکا شریفی نیا را تبریک گفت و نوشت :

مهراوه و ملیکا شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا در تولد 32 سالگی ملیکا

توی همه ی زندگیم، از کودکی تا امروز، آدمی که بیشتر از همه باهاش قهر کردم ملیکا بوده و البته در عوض تنها آدمی هم که بلد بوده چه جوری زود با من آشتی کنه و نذاره قهرهای احمقانه ی من طولانی بشه خودش بوده. اصلا به نظر من یکی از مزایای داشتن خواهر و برادر اینه که می تونین هی دعوا کنین و قهر کنین و تو سر و کله ی هم بزنین و بعد هم منّتِ همو بکشین؛

ولی این که تخصص خواهرت آشتی کردن باشه انصافاً یه نعمته. ملیکا اینقدر در آشتی کردن متبحر و خبره ست که هروقت با هرکسی قهر می کنم و قهر طولانی می شه با خودم می گم اگه ملیکا جاش بود هیچوقت اینجوری نمی شد. مثل همون نامه ای که بعد از یک دعوای توفانی برام از زیر در اتاق انداخت تو و توش نوشته بود که منو ببخش و بیا با من چای تازه دم بخور، هیچی ارزش نداره که لحظه های من بی تو و چای سپری بشه!!!

یا مثل اون شبی که یهو بی خبر یه عالمه بادکنک رنگی برام فرستاد خونه ی دوستم! یا مثل اون دفعه که باهاش سرسنگین بودم و با یه قابلمه قورمه سبزی اومد پیشم!

یا مثل اون بار که سفر بودیم و ازش دلخور شدم و بعد از یه ربع در رو باز کردم و دیدم یک دست با چندین شاخه گلِ چیده شده از باغچه ی هتل پشت دره! خودش پشت دیوار قایم شده بود و داشت از زبون گل ها حرف می زد که ما اومدیم جهتِ وساطت، خواهرت رو ببخش، الان نگهبان ها میان و به خاطر چیدنِ ما دستگیرش می کنن، تو رو خدا راهش بده تو!!!

اخلاقش یه مدلیه که انگار اصلا طاقت نداره دلگیر باقی بمونی، اول اشتباهشو می پذیره، بعد همه ی ذهنش درگیر این می شه که چطوری از دلت دربیاره، بعد از همه ی خلاقیتش استفاده می کنه و یه کاری می کنه که چاره ای جز بخشیدنش نداشته باشی!

امشب تولدشه، گفتم اینا رو این جا بنویسم که بدونه چقدر بابت داشتن این خصلت بهش افتخار می کنم و می فهمم که همه ی قشنگیِ رابطه ی ما مدیون اخلاق خوب و مهربونیای خودشه، که بدونه چقدر حضورش مثبته و چقدر رفتار پر از محبتش باعث می شه دنیا جای قشنگ تری برای زندگی بشه.

عزیزترین .... تولدت مبارک .... ممنون که جهان ما رو زیباتر می کنی....

خانواده شریفی نیا

خانواده هنرمند شریفی نیا در یک قاب

ملیکا شریفی نیا دختر کوچک محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان است که بازیگری را از سن 5 سالگی در فیلم اویناز شهرام اسدی آغاز کرد و در همان سالها در فیلم های زیادی جلوی دوربین رفت.

خانواده شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا و دخترانش مهراوه و ملیکا

ملیکا شریفی نیا در جدیدترین اثر تلویزیونی در سریال دلدادگان جلوی دوربین رفت و در نقش حدیث دختر جوان عاشق پیشه به ایفای نقش پرداخت و با بازیگرانی چون مهرانه مهین ترابی ، پانته آ بهرام ، مسعود رایگان ، شاهرخ استخری ، سانیا سالاری ، سامان صفاری و .... همبازی بود.

ملیکا شریفی نیا 

ملیکا شریفی نیا در سریال دلدادگان

ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا بازیگر نقش حدیث در سریال دلدادگان

ملیکا شریفی نیا

عکسی از ملیکا شریفی نیا در سریال دلدادگان

خاطرات قهر و آشتی مهرواه شریفی نیا در تولد خواهرش ملیکا +عکس

4.656
این مطلب مفید بود ؟524
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی