داوود رشیدی و احترام برومند

دلنوشته احترام برومند در سالروز تولد داوود رشیدی + عکس

تاریخ انتشار : 24 تیر 1397کد مطلب : 69906زمان مطالعه : 2 دقیقه
احترام برومند همسر زنده یاد داوود رشیدی در آستانه سالروز تولد همسرش صفحه اینستاگرامش را با انتشار یک عکس خانوادگی از تولد همسرش به روز کرد.

عکسی از آخرین تولد داوود رشیدی در صفحه همسرش

احترام برومند مجری و بازیگر کشورمان همسر زنده یاد داوود رشیدی و مادر لیلی رشیدی بازیگر سینما و تلویزیون است . این بانوی هنرمند کشورمان در آستانه سالروز تولد همسرش عکسی از آخرین تولد زنده یاد داوود رشیدی در کنار خانواده را منتشر کرد و دلنوشته ای برای آن نوشت.

آخرین تولد داوود رشیدی در کنار خانواده

داوود رشیدی

تولد مرحوم داوود رشیدی در کنار همسر و فرزندانش

احترام برومند با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :تولد داود نزدیکه ٢٥ تیر ماه دو روز دیگه چه روز خوبی بود وقتی این عکس رو گرفتیم همه دور هم بودیم ارزو میکنم همیشه محفل خانواده تون گرم باشه ...

داوود رشیدی و همسرش احترام برومند

زنده یاد داوود رشیدی و احترام برومند

احترام برومند مجری برنامه های کودک از سال 1346 تا 58 به عنوان مجری کودک به فعالیت های خود ادامه داد و در فیلم های دیشب باباتو دیدم آیدا ، قشنگ و فرنگ و فروشنده ایفای نقش کرده است.

داوود رشیدی

داوود رشیدی هنرمند پیشکسوت کشورمان

زنده یاد داوود رشیدی 25 تیر 1312 در تهران متولد شد و سال 1350 با فیلم فرار از تله به دنیای بازیگری وارد شد و در فیلم های مشهوری چون شیلات ، کمال المک و گلهای داوودی ایفای نقش کرد.

داوود رشیدی و احترام برومند

احترام برومند و همسرش داوود رشیدی

ماجرای آشنایی احترام برومند و داوود رشیدی به سال 47 بازمیگردد ، آشنایی که چند سال بعد منجر به ازدواج شد و حاصل این ازدواج یک پسر به نام فرهاد و دختری به نام لیلی است.

خواهران برومند

عکسی از خواهران برومند در یک قاب

احترام برومند در خانواده ای هنری متولد شد و راضیه و مرضیه برومند ازز خواهران این بانوی هنرمند و همسر مرحوم داوود رشیدی هستند.

داوود رشیدی و احترام برومند

داوود رشیدی و همسرش احترام برومند

دلنوشته احترام برومند در سالروز تولد داوود رشیدی + عکس

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی