تولد پرستو صالحی

تولد 41 سالگی پرستو صالحی + عکس هایی از کودکی تا به امروز

تاریخ انتشار : 9 آبان 1397کد مطلب : 72628تعداد نظرات : 1 نظر
پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از دوران کودکی تا به امروز به مناسبت تولد 41 سالگی اش به روز کرد.

تولد پرستو صالحی بازیگر زیر آسمان شهر

پرستو صالحی بازیگری که با بازی در سریال محاکمه به تلویزیون راه یافت و ایفای نقش در زیر آسمان شهر از او چهره شناخته شده تری ساخت امروز نهم آبان تولد 41 سالگی اش را جشن گرفت. این هنرمند کشورمان در سالروز تولدش عکس های از دوران کودکی تا به امروز را با هوادارانش به اشتراک گذاشت.

پرستو صالحی با انتشار عکسی در سالروز تولدش از همه هوادارانی که این روز را تبریک گفتند تشکر کرد.

تقدیر پرستو صالحی از هواداران در روز تولدش

پرستو صالحی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :

پرستو صالحی

تولد 41 سالگی پرستو صالحی

ایران، تهران، نهم آبان سال 1356 ساعت 11:30 در بیمارستان شهدای تجریش فعلی به دنیا آمدم. اونم هشت ماهِ از اولم هول و عجول بودم گویا خلاصه میریم که داشته باشیم چهل و یک سالگی و...

سپاس از همه اونهایی که در تمام این سالها کنارم بودن سپاس به خاطر همه ی محبت هاتون ... آبانی ها ، نهم آبانی ها تولدتون مبارک ...

پرستو صالحی

عکسی از کودکی پرستو صالحی

پرستو صالحی 9 آبان 1356 در تهران متولد شد و به سبب علاقه ای که به بازیگری داشت وارد دانشگاه شد اما تحصیل در این رشته را نیمه کاره رها کرد و دوره ای از گریم را زیر نظر یکی از استادان به نام این حرفه به نام فرهنگ معیری گذراند.

پرستو صالحی

پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون

پرستو صالحی بازیگری را از سال 75 با تئاتر آغاز کرد و سال 77 اولین بار در سریال محاکمه جلوی دوربین رفت و بعد از بازی در سریال زیر آسمان شهر به شهرت و محبوبیت بیشتری رسید.

پرستو صالحی

عکس جدید پرستو صالحی

پرستو صالحی در زندگی هنری و شخصی اش با حواشی زیادی روبرو شد که جنجالی ترین آن حضور در برنامه ماه عسل و روایت ماجرای زندگی شخصی اش بود.

پرستو صالحی

پرستو صالحی بازیگر زیر آسمان شهر

خواستگاری علی صالحی روی آنتن برنامه زنده شبکه یک ، خواستگاری محمد نادری در لایو اینستاگرام خانم بازیگر و خواستگاری طنز سامان گوران از پرستو صالحی تا مدتها حواشی زیادی برای خانم بازیگر ایجاد کرده بود.

پرستو صالحی

پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون

تولد 41 سالگی پرستو صالحی + عکس هایی از کودکی تا به امروز

4.117
این مطلب مفید بود ؟143
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
بیکار1397-08-10
41 سالشه مثل دخترای 18 ساله نشون میده
11
وبگردی