مهدی یراحی

علت انتشار آهنگ غمگین مهدی یراحی در روز تولدش؟!

تاریخ انتشار : 24 آبان 1397کد مطلب : 72837زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدی یراحی خواننده موسیقی پاپ کشورمان آهنگ سرسام را روز گذشته همزمان با سالروز تولدش روانه بازار موسیقی کرد و با انتشار پستی درباره علت انتشار این آهنگ غمگین همزمان با تولدش توضیح داد.

آهنگ غمگین مهدی یراحی چرا در روز تولدش منتشر شد

مهدی یراحی یکی از خواننده جوان و پرطرفدار موسیقی پاپ است که تابحال چندین آلبوم و تک آهنگ را روانه بازار موسیقی کرده است. این هنرمند جوان موسیقی کشورمان روز گذشته همزمان با سالروز تولدش جدیدترین آهنگش را با عنوان سرسام روانه بازار موسیقی کرد.

سرسام آهنگی تلخ و غمگین از مهدی یراحی است که در روز مهمی چون سالروز تولدش روانه بازار شد و علت این موضوع برای همه تعجب برانگیز بود.

آهنگ غمگین مهدی یراحی در روز تولدش روانه بازار شد

مهدی یراحی با انتشار پستی در اینستاگرام درباره علت انتشار آهنگ غمگینش در روز تولدش توضیح داد.

مهدی یراحی

آهنگ سرسام مهدی یراحی با مضمونی تلخ و قابل تامل

ما چشمهای کاملاً وامانده کوریم...

شاید انتشار این اثر ، با مضمونی تلخ و آزار دهنده در سالروز میلادم برای عده ای از دوستان و همراهان غیر معمول و عجیب به نظر بیاید ، اما خوشحال ترم و ترجیحم این است که به جهتِ تعهد و دِینی که به سرزمینم دارم ؛ در زادروزم "سرسام" را منتشر کنیم.

به قول شاعر ؛ گلویم سوتکی باشد به دستِ کودکی گستاخ و بازیگوش و او یکریز و پی در پی، دَم گرم ِخودش را بر گلویم سخت بفشارد، و خواب ِخفتگان خفته را آشفته تر سازد. بدینسان بشکند در من، سکوت مرگبارم را...

شاعر این شعر ، رستاخیر را پس از مرگش در دستان و بر لبانِ کودکی گستاخ تمنا می کند.

اما من درون خود کودک سرخورده ای را می شناسم که گستاخ تر از آن است که برای در هم شکستن رخوتِ مرگبار روزگارش ، فرا رسیدن مرگ را تاب بیاوَرَد. "سرسام" برای من آیینه ای تمام قد از جهالت من و ماست. ای بسا برای تغییر و تحول ، چه بهانه و فرصتی مغتنم تر از سالروزِ میلاد؟! هر چند میلاد یک انسان معمولی ، چون من!

کارگردان :فرید ناصری ، ترانه:مونا برزویی ، ملودی:مهدی یراحی ، تنظیم:سعید زمانی ، ویولن :احسان نی زن ، ویدیو :فرید ناصری.

مهدی یراحی

جشن تولد مهدی یراحی در کنار دوستانش

مهدی یراحی 23 آبان 1360 در اهواز متولد شد و با خواندن و تلاوت قرآن و توجه به موسیقی درونی آیات علاقه اش به موسیقی نمایان شد و موسیقی را نزد علی کسرائی آموخت.

مهدی یراحی

آهنگ سرسام مهدی یراحی از آلبوم سه گانه اجتماعی

اولین آلبوم مهدی یراحی در اردیبهشت ماه سال 1390 با نام منو رها کن منتشر شد و مهرماه 92 دومین آلبوم مهدی یراحی با عنوان امپراطور منتشر شد .

مهدی یراحی

مهدی یراحی خواننده موسیقی پاپ

سومین آلبوم مهدی یراحی با عنوان مثل مجسمه در سال 94 منتشر شد و آینه قدی عنوان چهارمین آلبوم مهدی یراحی بود که بهمن ماه 95 روانه بازار موسیقی شد.

مهدی یراحی

مهدی یراحی خواننده سرشناس موسیقی پاپ

تک آهنگ های زیادی از مهدی یراحی منتشر شد که طرفداران زیادی در دنیای موسیقی دارد.

چرا آهنگ غمگین مهدی یراحی در روز تولدش منتشر شد؟!

59
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : مهدی یراحی
وبگردی