همسر پیمان ابدی

بازی سارا نوروززاده همسر پیمان ابدی در تنهایی لیلا + عکس

تاریخ انتشار : 7 مرداد 1394کد مطلب : 18296تعداد نظرات : 2 نظر
سارا نوروززاده همسر پیمان ابدی بدلکار ایرانی در سریال تنهایی لیلا در نقش دختر عموی لیلا به ایفای نقش میپردازد ، این اولین تجربه بازیگری سارانوروززاده میباشد.

همسر پیمان ابدی در اولین حضور جلوی دوربین در مجموعه تنهایی لیلا ایفای نقش کرده است ، سارا نوروززاده پس از گذشت چند سال از مرگ همسرش کار بازیگری اش را آغاز کرده است. 

در دومین قسمت سریال تنهایی لیلا بازیگر جدیدی در نقش سمانه (دختر عموی لیلا) ظاهر شد که شاید چهره اش آشنا نباشد اما نامش را پیش از این بارها به مناسبتی دیگر شنیده بودیم.
ساناز نوروززاده همسر زنده یاد پیمان ابدی. او که ترجیح داد تا پایان پرونده ماجرای مرگ پیمان ابدی و فروکش کردن حاشیه ها وارد این عرصه نشود و اخیراً خبر آغاز فعالیت بازیگریش شنیده شد، حالا با بازی در یکی از نقش های اصلی سریال تنهایی لیلا رسما به جمع بازیگران سینما و تلویزیون پیوسته است.
 سارا نوروززاده و همسرش پیمان ابدی
سریال تنهایی لیلا ساخته محمدحسین لطفی و با تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی است که هرشب ساعت ٢١ از شبکه ٣ سیما پخش می شود و بازیگرانی مثل مینا ساداتی ، بهروز شعیبی ، حسن جوهرچی ،  سام قریبیان ، حسن پورشیراز ی، اکبر زنجانپور ، آفرین عبیسی ، نسرین مقانلو ، اندیشه فولادوند در آن بازی دارند.

بازی سارا نوروززاده همسر پیمان ابدی در تنهایی لیلا + عکس

4.599
این مطلب مفید بود ؟909
برگرفته از فارس - / ک
2 نظر به ثبت رسیده است
محمد1394-05-24
خدا بیامرزه پیمان رو. خیلی به سینمای ایران خدمت کرد. روحش شاد
10
فاطمه1394-06-04
تيتر را اصلاح كنيد لطفا اسم ايشون ساناز نوروززاده هست نه سارا
10
وبگردی