سه بیگانه

امین حیایی و سحر قریشی در فیلم سه بیگانه

تاریخ انتشار : 28 بهمن 1395کد مطلب : 44577زمان مطالعه : 2 دقیقه
سه بیگانه فیلمی کمدی به کارگردانی مهدی مظلومی است که بازیگران مطرحی در آن ایفای نقش میکنند, احتمالا برای نوروز 96 اکران شود.

زمان اکران فیلم سه بیگانه

سه بیگانه فیلمی به کارگردانی مهدی مظلومی ، نویسندگی مهدی مظلومی و امیر برادران و تهیه کنندگی مسعود ردایی ساخته سال 1393 است.سه بیگانه قصه ی جذاب و متفاوتی دارد که ضمن امید بخش بودن بسیار جوان پسند است.

مسعود ردایی تهیه کننده سینما درباره اکران فیلم سینمایی «سه بیگانه» گفت:در خواست دادیم که این فیلم سینمایی در ایام نوروز 96 به اکران عمومی برسد. البته هنوز چیزی قطعی نشده است. قرار است6 فیلم برای اکران عمومی انتخاب شوند و امیدوارم زودتر تصمیم گرفته شود و فیلم ما نیز جزء فیلم های نوروزی باشد.

سه بیگانه

بازیگران فیلم سه بیگانه

وی در ادامه افزود:به نظرم فیلم «سه بیگانه» برای ایام نوروز بسیار مناسب است و فاکتور هایی دارد که قطعا مخاطب از دیدن آن استقبال می کند. حتما اگر در آثاری که قرار است در ایام نوروز اکران شوند شاهد فیلم های متنوع در ژانر های گوناگونی باشیم گیشه سینما موفق خواهند بود. ترکیب فیلم ها کمدی و اجتماعی در سایر ژانرها به مخاطب حق انتخاب می دهد.

 

او همچنین با اشاره به ویژگی های فیلم سینمایی «سه بیگانه» که باعث جذب مخاطب خواهد شد عنوان کرد:این فیلم یک کمدی سرگرم کننده است و بخش هایی از مسائل فرهنگی ما را مورد ارزیابی قرار می دهد و در نهایت به وحدت جامعه اشاره دارد. گروهی که در این فیلم به عنوان دشمنان ما وارد کشورمان شدند با وحدت افراد شکست می خورند.

سه بیگانه

لیلا اوتادی و شریفی نیا در فیلم سه بیگانه

در این فیلم امین حیایی، محمدرضا شریفی نیا و مجید صالحی نقش سه مأمور اصلی فیلم را بازی می کنند که در موقعیت های طنزی قرار می گیرند. حمید لولایی، لیلا اوتادی، سحر قریشی و برزو ارجمند دیگر بازیگران این فیلم هستند.

ردایی درباره ادامه فعالیت اش در حوزه تهیه کنندگی در آینده گفت:در حال حاضر دو فیلم نامه در دست دارد که هرکدام شان را مورد بررسی قرار داده ایم تا به نتیجه برسیم که کدام یک را بسازیم. یکی از این فیلم نامه ها قرار است توسط یک کارگردان اول ساخته شود و کمک کنیم تا اولین تجربه بلند سینمایی خود را بسازد. هر دو فیلم نامه پیشنهادی در حوزه سینمای اجتماعی است با این تفاوت که یکی از آنها در داخل و دیگری در خارج کشور ساخته خواهد شد. اما فعلا دغدغه ما اکران دو فیلمی است که در دست داریم.

تهیه کننده فیلم سینمایی «مالاریا» در ارتباط با اکران این فیلم سینمایی گفت:این فیلم نیز احتمالا در گروه آزاد در خرداد ماه اکران می شود و طبق قانون به دلیل این که انصراف دادیم از نوبت اکرانی که برای ما در نظر گرفته بودند باید 6 ماه بگذرد که با این حساب به نظر می رسد خرداد ماه نمایش عمومی فیلم سینمایی «مالاریا» را شاهد باشیم.

امین حیایی و سحر قریشی در فیلم سه بیگانه

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
برگرفته از فارس -/ح
وبگردی