کشتی پرویز هادی

پرویز هادی: فقط در حرف کشتی ورزش اول کشور است!

تاریخ انتشار : 19 شهریور 1397کد مطلب : 71474زمان مطالعه : 2 دقیقه
پرویز هادی گفت: متأسفانه کشتی فقط در حرف ها ورزش اول کشور است، منتها در عمل ورزش آخر هم نیست.

هادی:کشتی فقط در حرف ورزش اول کشور است

مشرق:پرویز هادی درباره مراسم تقدیر از مدال آوران کشتی بازی های آسیایی جاکارتا گفت:از افرادی که زحمات ما را دیدند تشکر می کنم، کشتی همواره پر افتخار بوده است و سعی کرده پرچم ایران را در تمام میادین بین المللی به اهتزاز درآورد.

وی ادامه داد:ما هم همواره سعی کرده ایم به عنوان سرباز انجام وظیفه کنیم تا دل مردم عزیزمان شاد شود. از حامی مالی فدراسیون کشتی و دکتر قاسمی که همواره در کنار این رشته بودند تشکر می کنم که بلافاصله بعد از اتمام بازی های آسیایی زحمات ما را دیدند. بیشتر هزینه های کشتی با بانک پاسارگاد است و به خاطر حمایت هایی که داشته اند تشکر می کنم چون باعث ایجاد انگیزه و روحیه در آستانه مسابقات جهانی شد.

دارنده مدال طلای کشتی آزاد بازی های آسیایی تصریح کرد:متأسفانه کشتی در این مدت همواره مظلوم واقع شده و مسئولان ورزش آنطور که باید و شاید حمایت نمی کنند؛ همواره این موضوع را مطرح کرده ایم، اما گوش شنوایی وجود ندارد. اخیراً چند تورنمنت بین المللی را به دلیل مشکلات مالی از دست داده ایم در حالی که به خیلی از سازمان ها ارز دولتی تعلق می گیرد، اما کشتی از این موضوع محروم است.

کشتی پرویز هادی

حرف های قهرمان دو دوره بازی های آسیایی درباره ورزش اول کشور

صحبت های پرویز هادی در مورد ورزش کشتی

وی خاطر نشان کرد:متأسفانه کشتی فقط در حرف ورزش اول کشور است، اما در عمل ورزش آخر هم نیست و شاهد کمترین توجهات هستیم. در کشورهایی مانند روسیه، ترکیه و آذربایجان کشتی گیران با هواپیمای شخصی تردد می کنند و به دیدار رئیس جمهور کشورشان می روند و دغدغه ای برای حضور در اردوها و مسابقات ندارند، اما با وجود اینکه مردم ایران علاقه زیادی به کشتی دارند، اما مسئولان حمایت و توجه خوبی ندارند و تنها شفاهی از کشتی حمایت می کنند. رسول خادم به تنهایی بار مسئولیت کشتی را می کشد و اگر نبود کشتی ما مُرده بود.

صحبت های پرویز هادی درباره مسابقات جهانی

هادی با اشاره به در پیش بودن مسابقات جهانی گفت:تلاش می کنم بتوانم خودم را برای حضور در مسابقات جهانی به کادر فنی تحمیل کنم، کار بسیار سختی هم در بین رقبای داخلی و هم رقبای خارجی دارم، اما تلاش می کنم با بالاترین میزان آمادگی به این رقابت ها گام بگذارم.

پرویز هادی: فقط در حرف کشتی ورزش اول کشور است!

59
این مطلب مفید بود ؟90
وبگردی