تولد بهنام بانی

تشکر ویژه بهنام بانی برای تبریک های روز تولدش + عکس

تاریخ انتشار : 11 مهر 1397کد مطلب : 72065زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهنام بانی خواننده جوان و پرطرفدار موسیقی پاپ با انتشار عکسی در اینستاگرام از هواداران برای تبریک های روز تولدش تشکر کرد.

تولد بهنام بانی در کنار هوادارانش

بهنام بانی خواننده جوان موسیقی پاپ یکی از پرطرفدارترین های این عرصه است که از دوران کودکی به دنیای موسیقی علاقه مند شد و در نوجوانی این حرفه را به صورت جدی پیگیری کرد. این هنرمند جوان کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام از تبریک های ویژه روز تولدش تشکر کرد.

خوشحالی بهنام بانی در روز تولدش

بهنام بانی

تولد 31 سالگی بهنام بانی خواننده پاپ

بهنام بانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : ‎با خدا باش،پادشاهی کن ...

‎به لطف خدا و حمایت همه شما عزیزان دلم بهترین لحظه های زندگیم رو کنار شما عشقا دارم تجربه میکنم ... انشاالله سالهای سال بتونم تولدم رو در کنار شما و تو کنسرتهام جشن بگیرم... سالها انتظار این لحظه ها رو میکشیدم و واسش خیلی زحمت کشیدم ... خدارو شکر میکنم و دست تک تک شما هواداران عزیزم رو میبوسم که حمایتم میکنید... به زودی انشالله دوباره کلی با هم و در کنار هم خاطره میسازیم... سالن بالاااا .... آرزو میکنم که هر روز حالمون بهتر و بهتر بشه و بهترین لحظات زندگیمون رو تجربه کنیم ...(یه دنیا ممنونم از همه عزیزانی که به من لطف داشتند و تبریک گفتند تولدمو... عاشقتونم)

راستی من متولد 1366/07/11 هستم... عکس:رضا نورانی

بهنام بانی

بهنام بانی خواننده جوان موسیقی پاپ

بهنام بانی در 10 سالگی نزد پدرش تمرینات موسیقی را شروع کرد سپس در دوران نوجوانی بصورت حرفه ای نزد استادان موسیقی مانند محمد نوری به آموزش پرداخت. بهنام بانی در ادامه از سن 19 سالگی از سال 1385 همزمان با دوران دانشجویی خود با گروه موسیقی روژان آشنا شد و با آنها همکاری کرد که در این گروه مهدی یغمایی نیز حضور داشت.

بهنام بانی

بهنام بانی و حامد برادران آهنگساز معروف

بهنام بانی در مرداد ماه 1395 با قطعه علاقه خاص با آهنگسازی حامد برادران به شهرت رسید و کنسرت های این خواننده جوان همواره یکی از شلوغ ترین کنسرت های موسیقی است.

بهنام بانی

عکسی از بهنام بانی در کنسرتش

پست ویژه بهنام بانی برای روز تولدش + عکس

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی
    not found