ساخت گلدان

ساخت گلدان های فانتزی با ایده های خلاقانه

کد مطلب : 51620تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
در فصل تابستان پیشنهادات ویژه ای برای ساخت گلدان داریم, با این ایده های خلاقانه زیباترین گلدان ها را داشته باشید.

ساخت گلدان های خلاقانه و جالب

ما در اینجا گلدان های ساده که فقط طرح و شکل زیبا دارند به شما معرفی نکرده ایم. گلدان هایی را برگزیده ایم که ایده ای خلاقانه و طراحی جالب توجه دارند.

اوایل تابستان بهترین زمان برای گلکاری است. ساده ترین راه این است که گلدان های سال گذشته را با مقداری خاک تازه به روز کنید و داخل آنها گل های زیبایی بکارید اما قبل از شروع این کار کلیشه ای به شما پیشنهاد می دهیم امسال کمی خلاقیت به خرج دهید و گلدان های عجیب و تازه ای را برای گلکاری در نظر بگیرید. در این صورت اطرافیان تان از این انتخاب های خلاقانه به وجد می آیند و خلاقیت شما را تحسین می کنند.

کفش های گلدانی
اگر یک جفت کفش پلاستیکی دارید که از آن استفاده نمی کنید، بهترین توصیه به شما این است که داخل آن را با خاک پر کنید و بعد گل های زیبایی هماهنگ یا متضاد با رنگ کفش داخل آن بکارید. این کفش های جالب را کنار در ورودی خانه قرار دهید تا مهمان های نوروزی شما با دیدن این ایده جالب شگفت زده شوند و به شما آفرین بگویند.

ساخت گلدان

ایده های جالب برای ساخت گلدانلاستیک های رنگارنگ
لاستیک های دست دوم و بدون استفاده هم برای تزیین حیاط کاملا به درد بخور هستند. می توانید چند نمونه از لاستیک های کهنه و ساییده شده را با رنگ های زیبایی رنگ آمیزی کنید و بعد آنها را در باغچه کنار هم بچینید. اگر برای کاشت از گیاهان رونده استفاده کنید، منظره حیاط شما زیبا تر می شود.

ساخت گلدان

ساخت گلدان با لاسیک های رنگارنگمیزی برای نشاها
شاید تصمیم بگیرید در سال جدید میزهای کهنه تان را عوض کنید. در این صورت می توانید آنها را به حیاط منتقل کرده و به عنوان یک جا گلدانی متفاوت از آنها استفاده کنید. میزهایی با کشوهای پهن و بزرگ برای نشاکاری مناسب هستند. بعد از اینکه نشاها سبز شدند، کشو را بیرون بیاورید و گیاهان تان را در باغچه یا گلدان های بزرگ تری بکارید.

ساخت گلدان

ساخت گلدان با ایده های خلاقانهتخم مرغ های سبز
یک ایده جالب بهاری این است که تخم مرغ های گلدانی داشته باشید. پوسته تخم مرغ را با مقداری خاک برگ پر کنید و بعد نشای گل های زیبای بهاری مانند بنفشه را داخل شان بکارید. گلدان های کوچک و ظریف تان را روبه روی آفتاب قرار دهید تا گل ها خوب رشد کنند و بعد برای خانه از این ایده جالب کمک بگیرید.

ساخت گلدان

ساخت گلدان با وسایل دور ریختنیتابلویی از گیاهان
برای خوشامدگویی به مهمانان بهاری یک تابلوی گلکاری شده شبیه این نمونه را در حیاط یا کنار در ورودی آفتابگیر خانه تان روی دیوار نصب کنید. برای اجرای این ایده کافی است یک تخته بزرگ داشته باشید و شیشه های خالی را با خاک مناسب پر کنید. سپس شیشه ها را با بست فلزی روی تخته محکم کنید و گل های زیبایی داخل شیشه ها بکارید تا تابلوی هنری زیبای شما کامل شود.


ساخت گلدان

ساخت گلدان با ایده های خلاقانه

ساخت گلدان های فانتزی با ایده های خلاقانه

3.864
این مطلب مفید بود ؟4816
برگرفته از زندگی ایده آل -/ح
برچسب : مدل گلدان
1 نظر به ثبت رسیده است
محمد1399-01-14
پیت های روغن هم خیلی خوب اند و چون سطح صافی دارند برای طراحی و تزئین منساب اند و خیلی راحت اند هم برای گذاشتن روی جایی یا آویزان کردن از جایی!!
40
وبگردی