رژیم لاغری سخت
زن 40 ساله ای پس از داشتن رژیم سخت مایعات به مدت سه هفته، دچار آسیب های مغزی دائمی شد.

رژیم لاغری سخت برای زن 40 ساله دردسر ساز شد

یک زن که نامش منتشر نشده است، در 40 سالگی و به تازگی به مرکز پزشکی اعتراف کرد که احتمالاً پس از اینکه رژیم غذایی آب میوه و آب را به مدت سه هفته داشته است، آسیب مغزی برگشت ناپذیری دیده است. این زن که کم تر از 40 کیلوگرم وزن دارد به دلیل عدم تعادل شدید نمک ناشی از رژیم غذایی مایعات در شرایط بد فیزیکی قرار گرفته بود، بنا بر گزارش ها از توصیه یک درمانگر جایگزین بدون مجوز پیروی می کرده است. در حالی که شرایط این زن توسط پزشکان اعلام نشده است، اعتقاد بر این است که او از هیپوناتریمی، ملقب به "مسمومیت آب" رنج می برد.

رژیم لاغری زن 40 ساله

این بیماری با سطح پایین سدیم در خون ایجاد می شود و زمانی که سطح سدیم در خون بسیار کم شود، آب وارد سلول های مغز می شود و باعث تورم آن ها می شود.

 رژیم لاغری سخت

رژیم لاغری سخت زن 40 ساله

براساس گزارش کانال خبری، پزشکان می ترسند که سو تغذیه طولانی مدت و دریافت بیش از حد مایعات باعث آسیب مغزی دائمی این زن شود، اما آن ها فقط زمانی مطمئن خواهند شد که شرایط او ثابت شود. در حالی که رسانه ها هیچ اشاره ای به دلیل اتخاذ رژیم غذایی مایعات توسط این زن نکرده اند، چنین رژیم سخت و شدیدی گاهی اوقات به عنوان راه سریع برای دفع مسمومیت یا کاهش وزن استفاده می شود. در بعضی مناطق درمان های جایگزین در حال حاضر آزاد هستند، بنابراین عملاً هر کسی می تواند خودش را متخصص اعلام کند و مشاوره های خصوصی به ازای دریافت پول بدهد.

رژیم لاغری آب و میوه به مغز زن جوان آسیب زد

4.314
این مطلب مفید بود ؟122
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
برچسب : رژیم لاغری
وبگردی