نحوه بکاپ گرفتن از مخاطبین آیفون
اگر شما تصمیم به ایجاد فایل بکاپ از مخاطبین گوشی ایفون دارید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با ساده ترین و اسان ترین روش ممکن آشنا خواهید شد.

آموزش بکاپ گرفتن از مخاطبین آیفون

یکی از خصوصی ترین اطلاعاتی که می توان در گوشی های هوشمند امروزی ثبت و نگه داری کرد، مخاطبین هستند که به هیچ وجه هیچ یک از ما علاقه ای نداریم که آنها را در طی شرایط و اتفاقات ناگهانی از دست بدهیم! از طرفی دیگر زمانیکه گوشی بنابر دلایلی گمشده و یا به سرقت برود، ما به هیچ یک از اطلاعات آن نمی توانیم دسترسی پیدا کنیم!

با این وجود عاقلانه ترین راه و روش این است که از گوشی خود نسخه بکاپ تهیه کنیم و خوشبختانه اگر گوشی شما آیفون می باشد، می توانید از خدمات iCloud بهرمند شوید. آیکلود فضای ابری رایگان جهت تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات گوشی شما می باشد که می توانید بصورت دستی بخش های مختلف گوشی را برای بکاپ گیری انتخاب کنید. اما اگر شما می خواهید از مخاطبین آیفون خود نسخه بک آپ تهیه کنید، در ادامه می توانید با آموزش ساده و آسان نحوه بکاپ گرفتن از مخاطبین آیفون اقدام کنید؛

1- از صفحه هوم آیفون، وارد بخش تنظیمات Settings شوید و بر روی Apple iD خود کلیک کنید.

Apple ID

2- در صفحه باز شده بر روی گزینه iCloud کلیک کنید.

مخاطبین آیفون

3- اینک به صفحه اطلاعات کلی برنامه iCloud منتقل شده اید که می توانید گزینه Contacts را مشاهده نمائید. اگر در حالت خاموش است بر روی آن کلیک کنید تا به حالت روشن تغییر یابد. قبل از روشن شدن کامل با پیغامی دسترسی آیفون روبرو خواهید شد که باید بر روی Merge کلیک کنید.

بکاپ مخاطبین

4- سپس به حالت روشن تغییر خواهد یافت.

 بکاپ مخاطبین آیفون

هم اکنون Contact های شما به سادگی بکاپ گیری شده اند و با وارد کردن حساب iCloud خود در هر دستگاهی، در آن دستگاه ثبت خواهد شد. همچنین می توانید تمامی اطلاعات حساب کاربری خود را با کلیک بر روی آدرس زیر مشاهده و بررسی کنید؛

آیکلود

آموزش سریع و ساده بکاپ گرفتن از مخاطبین آیفون

3.312
این مطلب مفید بود ؟84
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی