امیر جدیدی

گریم امیر جدیدی و ساعد سهیلی در روز صفر

تاریخ انتشار : 14 بهمن 1398کد مطلب : 75226زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیر جدیدی و ساعد سهیلی با نقش هایی متفاوت در فیلم روز صفر راهی جشنواره فیلم فجر 38 شدند.

ساعد سهیلی و امیر جدیدی در جشنواره فجر 38

روز صفر یکی از فیلم های حاضر در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است که به کارگردانی سعید ملکان و نویسندگی مشترک بهرام توکلی و سعید ملکان امروز دوشنبه 14 بهمن ماه در اولین سانس در سینمای رسانه به نمایش درمی آید و نشست خبری این فیلم با حضور بازیگران و عوامل فیلم برگزار میشود.

امیر جدیدی بازیگر جوانی که اولین بار با فیلم آفریقا به کارگردانی هومن سیدی به دنیای هنر راه یافت و در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کند امسال هم با فیلم روز صفر در جشنواره فجر حضور دارد و امیدوار است که بتواند با درخشش سیمرغ جشنواره فجر را به خانه ببرد.

روز صفر با نقش متفاوت امیر جدیدی در جشنواره فجر

روز صفر اولین تجربه کارگردانی سعید ملکان است که به عنوان چهره پرداز سالهاست در دنیای سینما و تلویزیون فعالیت میکند.این فیلم قرار بود در اولین روز جشنواره فجر به نمایش درآید اما به دلیل تکمیل نشدن مراحل فنی به جشنواره نرسید و با آماده شدن نسخه نهایی امشب به جشنواره می آید.

امیر جدیدی
اولین فیلم سعید ملکان که در بخش نگاه نو و سودای سیمرغ جشنواره حضور دارد و روایتی متفاوت از یک اتفاق ملتهب معاصر است که تصویربرداری آن در ایران و چندین کشور خارجی انجام شد.
امیر جدیدی
امیر جدیدی بازیگر اصلی فیلم روز صفر است که با گریمی متفاوت و چهره ای جدید در این فیلم به ایفای نقش پرداخت و میتواند یکی از گزینه های دریافت سیمرغ بلورین جشنواره امسال باشد.
 
امیر جدیدی

روز صفر با گریم متفاوت ساعد سهیلی در جشنواره فجر

ساعد سهیلی یکی دیگر از بازیگران فیلم روز صفر است که در کنار امیر جدیدی بازیگران اصلی این فیلم را تشکیل میدهند.

ساعد سهیلی

ساعد سهیلی با چهره ای متفاوت در فیلم روز صفر سعید ملکان به ایفای نقش پرداخت و در آستانه نمایش در جشنواره فجر از گریم جدید این بازیگر رونمایی شد.

ساعد سهیلی

بازیگران فیلم روز صفر عبارتند از :

امیر جدیدی، ساعد سهیلی، تینو صالحی، محمدرضا مالکی، مهدی قربانی، رضا خدادادبیگی، محمدعلی راجپوت، ابوالفضل صفاری، حمیدرضا سلیمانی راد، میلاد یزدانی، امین گلستانه، سینا شفیعی، ابراهیم برزیده، مژگان مخبرثابت، نوید کریم زاده، علی اصغر صبوری راد، محمد داغری و محمدرضا طهیری بازیگران روز صفر را تشکیل می دهند.

امیر جدیدی و ساعد سهیلی با نقش و گریمی متفاوت در جشنواره فجر 98

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
وبگردی