مجید صالحی در خندوانه
شب گذشته مجید صالحی به همراه دوقلوهایش آروین و حنا مهمان برنامه خندوانه بودند.

مجید صالحی و دوقلوهایش در خندوانه

شامگاه سه شنبه خندوانه میزبان مجید صالحی و دوقلوهایش بود، رضا کیانیان نیز در این برنامه از مردم خواست تا در کمپین من ارومیه هستم عضو شوند.

ابتدای برنامه، مجید صالحی با فرزندانش حنا و آروین در برنامه حاضر شد و به همراه رامبد جوان به بازی با آن ها پرداخت.

دوقلوهای مجید صالحی و رامبد جوان

دوقلوهای مجید صالحی در خندوانه

او در ادامه گفت:«من یکی از آرزوهایم بود که بچه هایم دو قلو باشند و از خدا خواستم و او هم به من داد. حنا شبیه من است و آروین شبیه همسرم.»

صالحی همچنین از شیطنت های بچه هایش گفت:«اصلا اهل حرف گوش کردن نیستند و حرف خوابیدن را هم نباید زد. وقتی یخ شان هم آب شود، شبیه کروکودیل می شوند.»

سپس او درباره اوضاع کاری اش گفت:«در حال حاضر شش فیلم سینمایی در صف اکران دارم و یک سریال تلویزیونی و برای شبکه خانگی هم کار کرده ام. خیلی ها به من می گویند چرا کار نمی سازی و من باید بگویم که دلیلش تنبلی و سرشلوغی به خاطر بچه هاست. تلویزیون هم سفارش داده و هیچ مشکلی وجود ندارد و حتما در آینده یک کار را کلید خواهم زد.»

مجید صالحی و دوقلوهایش

مجید صالحی و دوقلوهایش در خندوانه

این بازیگر درباره کارهایی که در خانه برای بچه هایش انجام می دهد گفت:«معمولا برایشان اسب می شوم و کارهای شخصی شان را به من می گویند و من انجام می دهم.»

صالحی در پایان از مشکل قلبی اش گفت و از همه کسانی که به طور ناخواسته آزارشان داده است، حلالیت طلبید.

من دریاچه ارومیه هستم

رضا کیانیان مهمان دیگر این برنامه بود که درباره کمپین «من دریاچه ارومیه هستم» گفت:«اگر تا یک ماه دیگر تعداد اعضا این کمپین به یک میلیون نفر برسد، نماینده سازمان ملل قول داده است تا در حفظ و نگهداری دریاچه به ما کمک کند. علاقمندان از طریق اینترنت یا ارسال عدد 1 به شماره تلفن 30007040، می توانند حمایت خود را اعلام کنند.»

از بیماری مجید صالحی تا دوقلوهایش در خندوانه + تصاویر

4.541
این مطلب مفید بود ؟374
برگرفته از خبرآنلاین - / ک
وبگردی