مهدی یراحی

ضایع شدن مهدی یراحی در کنسرت!

تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48737زمان مطالعه : 3 دقیقه
مهدی یراحی شب گذشته مهمان برنامه خندوانه شد و از ماجرای ضایع شدن در یک کنسرت گفت و آهنگی از رضا صادقی را در برنامه خواند.

خاطرات جذاب مهدی یراحی در خندوانه

شامگاه چهارشنبه 13 اردیبهشت پانصدو یکیمین قسمت برنامه خندوانه ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت.

رامبد جوان در ابتدای برنامه از برنامه های که برای آینده خندوانه دارد صحبت کرد و شادی برنامه را به همه کارگرها ،کار آفرین ها ،معلم ها و جانبازان تقدیم کرد .در ابتدای برنامه استاد کهنمویی کمدین برنامه لحظات شادی را برای مردم رقم زد .

رامبد جوان از مهدی یراحی دعوت کرد که وارد استودیو شود. مهدی یراحی خواننده محبوب کشورمان بعد از سلام و احوالپرسی با مردم از خوشحالی برای حضور در خندوانه گفت و ادامه داد :خندوانه برنامه پر مخاطبی است که من بعد از حضور در آن بازخوردهای خوبی از مردم دریافت کردم و باید بگویم که واقعاً جای جناب خان در برنامه خالی است .

شاه قول های مهدی یراحی در خندوانه

رامبد جوان از قول مهدی یراحی در فصل قبل خندوانه گفت و ادامه داد قول تو واقعاً شاه قول بود که کنسرتی برای بچه های بی بضاعت ترتیب دادی و ادامه داد مهدی برای بچه های پاکدشت که در کوره ها کار می کنند سنگ تموم گذاشت و گفت این کاراتو فراموش نشدنی است .مهدی یراحی سخنان رامبد را اینگونه تکمیل کرد:در ادامه قول قبلم کنسرتی برای این بچه ها روز عید فطر در خرمشهر می گذارم.

در ادامه گفتگو رامبد پرسید مهدی تو در عرض ده سال خوانندگی 4 تا آلبوم داده ای،چرا اینقدر کم؟ خواننده جوان گفت:شرایط زندگی طوری بود که موفق نشدم آلبوم های بیشتری منتشر کنم و از تیتراژ ماه عسل گفت و نامی از آلبوم هایش برد "منو رها کن" "امپراطور" "مثل مجسمه " "آینه قدی "

مهدی یراحی

خوانندگی مهدی یراحی در برنامه خندوانه

اجرای آهنگ رضا صادقی با صدای مهدی یراحی

آقای جوان پرسید آهنگ کدام خواننده ها را حفظ هستی؟ که مهدی یراحی گفت رضا صادقی. رامبد از مهدی یراحی درخواست کرد این آهنگ را بخواند که آهنگ تو با منی هرجا برم.... از رضا صادقی خوانده شد.

ماجرای ضایع شدن مهدی یراحی در کنسرتش

در ادامه گفت و گو رامبد جوان پرسید تا به حال کسی آهنگ هایت را خوانده است؟ که مهدی یراحی پاسخ داد بله مردم و در ادامه از شرایط حضور در کنسرت گفت و ادامه داد کنسرت رفتن آدابی دارد که باید درباره آن بدانید و خاطره ای از کنسرتش در یکی از شهرها گفت و ادامه داد در کنسرتی نزدیک ماهشهر خانوم مجری نام من را برد و وقتی روی صحنه رفتم هیچکس برای من دست نزن و با خنده ادامه داد ضایع شدم.

مهدی یراحی

مهدی یراحی خواننده تیتراژ ماه عسل در خندوانه

خوانندگی مهدی یراحی در خندوانه

و در ادامه به درخواست رامبد جوان قطعه منو رها کن از مهدی یراحی خوانده شد .

در این بخش از برنامه بخش هایی از استند آپ کمدی های فصل قبل خندوانه پخش شد و دوباره مهدی یراحی آهنگی را برای مردم خواند و بعد از آن 15 ثانیه لبخند زد.

اولین سروده مهدی یراحی در خندوانه خوانده شد

در ادامه این گفت و گو رامبد جوان پرسید مهدی دلت می خواست چه استعدادی غیر از موسیقی داشتی؟ مهدی یراحی گفت :دوست داشتن شاعر باشم. شعر می گویم ولی شاعر نیستم، که رامبد از او خواست شعری را که خودش سروده بود بخواند که مهدی یراحی شعرش را برای اولین بار در خندوانه خواند . مهدی یراحی ادامه داد من عاشق شعرم و اگر یکبار دیگر به دنیا بیایم شاعر میشوم.

مهدی یراحی

مهدی یراحی در برنامه خندوانه

در لحظات پایانی برنامه رامبد از او پرسید چه آرزویی داری؟ یراحی پاسخ داد:آرزو دارم حاشیه های زندگی به حداقل برسد و ما کمتر گرفتار مد در زندگی شویم و درباره مدیریت فرهنگی و رشد استعدادها گفت و رامبد جوان با تایید حرف های او درباره ضعف مدیریت فرهنگی در کشور گفت و صحبت هایی در این خصوص بین آنها رد و بدل شد و درباره هنر اصغر فرهادی سخن هایی به میان آمد و مهدی یراحی از استعداد خاص سیروان خسروی گفت و رامبد از سیروان خسروی برای حضور در برنامه دعوت کرد.

در پایان گفتگو رامبد جوان کتابی به مهدی یراحی تقدیم کرد و مهدی یراحی سی دی آخرین آلبوم خودش یعنی آینه قدی را تقدیم رامبد جوان کرد و در پایان مهدی یراحی آهنگی را تقدیم جناب خان کرد و با خواندن این آهنگ از برنامه خداحافظی کرد.

شاه قول های مهدی یراحی در خندوانه

517
این مطلب مفید بود ؟170
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی