محسن یگانه در تالار مشاهیر
نام محسن یگانه خواننده محبوب و مشهور موسیقی پاپ به عنوان اولین خواننده ایرانی،در لیست مشاهیر آمریکا قرار گرفت. این خواننده از ابتدای دی ماه برای برگزاری کنسرتهای خود در این کشور به سر می برد.

محسن یگانه خواننده محبوب موسیقی پاپ کشورمان که برای برگزار کنسرتهای خود از ابتدای دی ماه امسال به آمریکا رفته بود روز گذشته تندیس معتبر سالن نوکیا را به عنوان یکی از مشاهیر این تالار دریافت کرد.

محسن یگانه در کنسرت آمریکا

تندیس مشاهیر سالن نوکیا به کسانی که بتوانند ظرفیت این سالن را تکمیل کنند اهدا می شود. محسن یگانه توانست در اجرای خود ظرفیت 7111 (هفت هزار و صد نفری) این سالن را تکمیل کند و روز با شکوهی را برای ایرانیان مقیم لس آنجلس در این سالن رقم بزند. یگانه در آن کنسرت قطعه «یکی هست» مرتضی پاشایی را با همراهی کم نظیر مردم اجرا کرد که از جمله اتفاقات آن کنسرت به شمار می رود.
پیش از محسن یگانه در سال 2114 مشاهیری همچون مارک آنتونی، خوان گابریل، یانی، چارلی ویلسون و … در این سالن به روی صحنه رفته بودند. شهرام ناظری به همراه پسرش (حافظ) نیز در ماه مارس در این سالن به اجرای برنامه پرداخته بودند.
گفتنی است کنسرت های این خواننده به دلیل استقبال خوب ایرانیان بارها توسط تهیه کنندگان مربوطه تمدید شد، به طوری که محسن یگانه پس از گذشت یک ماه و نیم همچنان در حال برگزاری کنسرت در ایالات مختلف آمریکا می باشد.
همچنین بر اساس این گزارش محسن یگانه اولین خواننده رسمی داخل کشور است که موفق به کسب این عنوان شده است. بسیاری از اهالی موسیقی در صفحات شخصی خود این افتخار را به محسن یگانه تبریک گفته اند.
 
محسن یگانه در کنسرت آمریکا
 
 محسن یگانه پس از دریافت این تندیس ،با پیامی ضمن تشکر از مردم در صفحه اجتماعی خود گفت:
همیشه میگن صبور باش اجازه بده موقعش برسه! وقتش شد و شما کمک کردین الان اینجایی باشم که هستم! کم و زیادش مهم نیست ولی لذّت داره که دیگران از صمیم قلب برات آرزوی موفّقیت کنن!
لذّتش انگیزه میده به آدم که همچنان پیشرفت کنه!اگه پیشرفتی میبینین بدونین دلیلش شما بودین! چه راه طولانی پیش رو هست تا کارای عجیب انجام بدیم! کارایی که بعد ها با لذت مرورشون کنیم! این عکس هم توضیح زیاد داره ولی انقدر بقیه توضیح دادن که فک نکنم نیازی باشه در موردش شفاف سازی کنم ، به توضیات دوستان خوبم دقت کنین کافیه!!! ایشالا آلبوم بعدی جبران کنم این همه سال لطف بی منّت شمارو... عاشقتونم، محسن یگانه
((خداست که به انسان ها اعتبار و عزّت میده)) 

نام محسن یگانه در تالار مشاهیر آمریکا + عکس

4.588
این مطلب مفید بود ؟808
برگرفته از موسیقی پارس-/ف
وبگردی