مهدی هاشمی

نارضایتی مهدی هاشمی از فیلمنامه علی البدل

تاریخ انتشار : 17 فروردین 1396کد مطلب : 47190زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدی هاشمی بازیگر سریال علی البدل به کارگردانی سیروس مقدم اظهار کرد از فیلمنامه این سریال رضایت ندارد و از نظر او نا امید کننده بوده.

انتقاد مهدی هاشمی از سریال علی البدل

سال ها پس از همکاری مهدی هاشمی و سیروس مقدم در سریال «کوچک جنگلی» این دو، بار دیگر در سریال «علی البدل» همکاری کردند، همکاری ای که ظاهرا نتیجه آن از نظر مهدی هاشمی خیلی پذیرفتنی نیست. به عنوان بازیگر این مجموعه، انتقاداتی به چگونگی نگارش متن مجموعه وارد است.

مهدی هاشمی بازیگر سریال علی البدل در باره پایان این مجموعه تلویزیونی با روزنامه شرق مصاحبه کرد.
بخشی از این مصاحبه را می خوانید:
پیش از این زمانی که درباره کیفیت فیلم نامه در مجموعه های تلویزیونی صحبت می کردیم، نقد شما بیشتر متوجه زمان بسیار کم برای نگارش فیلم نامه ها و در نهایت کیفیت پایین آنها بود، زمانی که پشت صحنه علی البدل پخش شد و صحبت های شما درباره کلیت ساخت مجموعه را شنیدم، تصور می کنم در مرحله اول فیلم نامه این سریال برای شما رضایت بخش بوده.

مهدی هاشمی

مهدی هاشمی در سریال علی البدل

مشکلی که درباره فیلم نامه ها گفتم همچنان وجود دارد و در این سریال هم وجود داشت. صحبت های من در پشت صحنه سریال مربوط به چند قسمت ابتدایی بود و ذهنیتی درباره کلیت کار نداشتم چراکه متن هم زمان نوشته می شد و اینجا هم مشکلی که درباره کیفیت پایین سریال ها گفتم، وجود داشت. متأسفانه «علی البدل» هم دچار پراکنده گویی بود و در ١٣ قسمت، داستان تازه از قسمت هفت یا هشت سریال آغاز شد. برای ساخت این سریال زحمت زیادی کشیده شد، اما متأسفانه فیلم نامه در شخصیت پردازی مشکل داشت و همه چیز تکه و پاره بود و آخر هم جور بدی تمام شد و من از متن رضایت نداشتم و برای من پخش ناامیدکننده ای بود. امیدوارم دفعات بعد به متن دقت بیشتری داشته باشند یا دست کم سعی کنند متن را هم زمان با تصویربرداری ننویسند.
پس می توان گفت همکاری خوبی برای شما نبود؟

گروه بسیار خوبی بود و آدم های بسیار خوبی کنار هم جمع شدند. اما اگر می دانستم روند داستان به این شکل است، بازی نمی کردم.

نارضایتی مهدی هاشمی از فیلمنامه علی البدل

3.715
این مطلب مفید بود ؟114
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
وبگردی