اثرات سلفی گرفتن
امروزه سلفی گرفتن در بین همه مردم بسیار رایج است اما معتادان به عکس های سلفی باید بدانند که اثرات منفی بر سلامت پوست صورتشان می گذارد.

پیری زودرس در کمین معتادین به عکسهای سلفی ( اثرات سلفی گرفتن )

اگرچه عکس سلفی تصویر خوبی از ما به نمایش می گذارد، اما کارشناسان معتقد که آسیب های جدی در کمین معتادان به عکس های سلفی است.تحقیقات جدید ثابت کرده است که نور گوشی های هوشمند و سلفی ها باعث پیری زودرس می شود.

اثرات سلفی گرفتن

مضرات و اثرات سلفی گرفتن بر پوست

آیا دوران دبیرستان و زنگ های فیزیک را به یاد دارید که معلم در مورد ویژگی های مختلف نور صحبت می کرد؟

بله خوشبختانه افرادی زندگی شان را صرف علم کرده اند و این اطلاعات را در اختیار ما قرار می دهند و همچنین آنها دریافته اند که چگونه صفحه گوشی های هوشمند می تواند بر زندگی ما تاثیرگزار باشد و متاسفانه تحقیقات به انها ثابت کرده که نور گوشی می تواند باعث پیری زودرس در ما شود. حال در این بخش از سلامت نمناک قصد داریم که نگاهی به یافته های دانشمندان در این مورد بیاندازیم.

ضرر نور گوشی

عوارض اختلال روانی سلفی گرفتن

اثرات سلفی گرفتن بر روی پوست

اگر خواندن پیام در ایمیل، چک کردن پست های اینستاگرام و خواندن اخبار و فرستادن پیام ها بخش بزرگی از زندگی شما را تشکیل می دهد، باید نگران باشید. دانشمندان به این نتیجه رسیده اند زندگی هایی که بیش از حد با تجهیزات الکترونیکی سر و کار داشته باشد، می تواند باعث واکنش های اکسیژنی شود ، در واقع تعادل نیمکره های مغز کمی بهم می ریزد و نتایج بدی را در پی خواهد داشت و این برهم خوردن تعادل باعث ترشح هورمون استرس می شود و سلول های بدن نیز در اسیداسیون دچار آسیب خواهند شد.

پیری زودرس پوست

پیری زودرس پوست از اثرات سلفی گرفتن

حال بیایید که ببینیم چگونه واکنش های اکسیژنی در اثر نور گوشی افزایش می یابد.

برای فهمیدن این موضوع داشنمندان از سلول های مشخصی از بافت های مرتبط استفاده کردند اینگونه که آنها سلول ها را زیر نور به مدت چند ساعت در فاصله سه سانتی متری قرار دادند و نتایج نشان داد که نزدیک به 80 تا 90 درصد واکنش های اکسیداسیون در اثر نور گوشی های آیفون افزایش می یابد.

قبل از اینکه تصمیم بگیرید که گوشی خود را از پنجره به بیرون پرتاب کنید، بهتر است بدانید که در این زمینه چاره اندیشی هایی هم صورت گرفته است، این موضوع هنوز به طور گسترده مورد مطالعه قرار نگرفته و تاثیرات بلند مدت نور گوشی هنوز به طور کامل کشف نشده است اما بهتر است که برای امنیت بیشتر استفاده از این لوازم را تا جایی که می توانیم به حداقل برسانیم.

اثرات منفی سلفی گرفتن روی زیبایی و جوانی پوست صورت

4.417
این مطلب مفید بود ؟152
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : telegraph / بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن/ز.ت
وبگردی