امیر کاظمی و همسرش

عاشقانه همسر امیر کاظمی برای سالروز تولدش

کد مطلب : 44752تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
مهتاب محسنی همسر امیر کاظمی بازیگر سریال لیسانسه ها با انتشار متنی عاشقانه سالروز تولد همسرش را تبریک گفت.

سالروز تولد امیر کاظمی و تبریک خاص همسرش

اگر از مخاطبان سریال های تلویزیون باشید حتما امیر کاظمی بازیگر نقش مازیار در سریال لیسانسه ها را می شناسید. مازیار سریال لیسانسه ها یکی از بازیگران جوان دنیای هنر است که از دوران نوجوانی با سریال کتاب فروشی هدهد وارد حرفه بازیگری شد.

امروز 19 آبان سالروز تولد امیر کاظمی بازیگر جوان تلویزیون است که در ادامه پست همسرش به مناسبت این روز را مشاهده میکنید.

امیر کاظمی

مهتاب محسنی همسر امیر کاظمی برای سالروز تولد همسرش نوشت:

وقت هایی که تنها می شم مثل الان،می گردم تو گالری عکسهام،می رم از اولش ورق می زنم ورق می زنم نگاهت می کنم تا تموم شه،می بینم سیر نشدم،می رم سراغ فایل های قدیمیمون تو کامپیوتر و از روز اولی که می شناسمت نگاه می کنم، فیلمهامونو، عکسهاتو،حتی نقش هات تو سریالا،بعد می رم عقب تر،ویدیوهایی که گرفتی و من اون موقع نمی شناختمت،سعی می کنم فکر کنم اون زمان من کجا بودم،بعد می رم سراغ عکسهای بچگیت،عکسها تموم می شه...

برمی گردم یه چایی می ریزم می شینم رو مبل بهت فکر می کنم،به اینکه همه می گن چهره ات بیبی فیسه و هیچوقت پیر نمی شی،به اینکه می گن هنوزم انگار هیجده سالته...

من اینطوری فکر نمی کنم،من خط های پیشونیتو می شناسم،چین های گوشه ی چشمتو زندگی کردم،دیدم موقع سختی با اون همه فشاری که روته می خندی که گریه ات نگیره،من خستگیتو دیدم بیشتر از راحتی،من دیدم چقدر سعی می کنی قوی باشی،دیدم طولانی راه می ری که جلوی من نری تو فکر و دلمو خالی نکنی،دیدمت وقتی پا می ذاری رو خواسته ات چون کارای مهمتری هست که باید انجام بدی.

برا بقیه که نمی شناسنت شاید یه هیجده ساله ی ابدی باشی،برای من که کوچه کوچه بلدمت و امروز که بیست و نه سالت تموم شده و وارد سی سال شدی، می دونم با چه روزها و لحظه هایی دست به یقه بودی،بیشتر از اینکه بگم تولدت مبارک،می گم دمت گرم!همینه!درست اومدی رفیق! دوستت دارم....

امیر کاظمی

امیر کاظمی جزو آن دسته از هنرمندان است که خیلی زود زندگی مشترکش را آغاز کرد و در حالی که تنها 22 سال داشت به جرگه متاهلین پیوست.

ماجرای ازدواج امیر کاظمی و همسرش

امیر کاظمی با حضور در یک برنامه تلویزیونی درباره ازدواجش گفت:من در سن 22 سالگی ازدواج کردم و به نظرم سن مناسب ازدواج همین است. ما در سال 91 با 300 هزار تومان ازدواج کردیم و حتی من کل هزینه ها را حساب کردم و دو حلقه نقره گرفتیم و مراسمی هم نگرفتیم و هزینه ها را برای رهن خانه دادیم و بعد از عقد زندگی مشترکمان را آغاز کردیم.

امیر کاظمی و همسرش

مهتاب محسنی همسر امیر کاظمی است که حدود 8 سال است زندگی مشترکش با این بازیگر جوان تلویزیون را آغاز کرده است و این زوج زندگی عاشقانه ای در کنار هم دارند.

امیر کاظمی در یک گفتگوی دیگر درباره زندگی عاشقانه اش گفت:من خیلی عاشقم و اصلا یک روز هم پیش نیامده است که از همسرم جدا باشم و حتی کار شهرستان را هم قبول نمیکنم و تمام شرطم این است که خانمم همیشه همراه من باشد.

من و همسرم زندگی مشترکمان را با کمترین امکانات آغاز کردیم و بعد از شش ماه زندگی در اتاق منزل پدرم وقتی کمی پس انداز کردیم عروسی را که نگرفته بودیم با چند مهمانی مفصل جبران کردیم و در سال اول تعدادی از دوستانمان را دعوت کردیم و در سالگرد ازدواج بعدی مان همسرم لباس عروس پوشید و من کت و شلوار پوشیدم و آتلیه رفتیم و در سالگرد ازدواج بعدی مان مسافرت رفتیم و حال خودمان خوب است.

بازیگران فوق لیسانسه ها

عاشقانه های امیر کاظمی بازیگر لیسانسه ها و همسرش

4.3504
این مطلب مفید بود ؟43074
منبع : صفحه همسر امیر کاظمی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : امیر کاظمی
1 نظر به ثبت رسیده است
نازی1396-03-19
ممنون ای کاش بیشتر بود
4529
وبگردی