مجید مظفری و دخترش

مجید مظفری و دخترش امشب مهمان دورهمی میشوند

تاریخ انتشار : 24 آذر 1396کد مطلب : 61351زمان مطالعه : 2 دقیقه
سومین قسمت از فصل سوم برنامه دورهمی امشب 24 آذرماه 96 با حضور مجید مظفری و دخترش ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم میرود.

مجید مظفری و دخترش امشب در برنامه دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری امشب 24 آذرماه 1396 در سومین شب از فصل سوم میزبان یکی از بازیگران پیشکسوت کشورمان است. مجید مظفری و دخترش نیکی مظفری امشب مهمان مهران مدیری در دورهمی میشوند.

مجید مظفری و دخترش

مجید مظفری و دخترش در برنامه دورهمی

مهران مدیری اجرای فصل سوم برنامه دورهمی را از چهارشنبه 22 آذرماه با حضور محمدرضا شریفی نیا آغاز کرد. از تغییرات سری جدید دورهمی ، به تغییر دکور برنامه و بازیگران آن میتوان اشاره کرد.

با مجید مظفری و دخترش بیشتر آشنا شوید

مجید مظفری بازیگر کشورمان فعالیت حرفه ای را از سال 1350 آغاز کرد و یک دوره 5 ماهه بازیگری را در دانشگاه ون سن پاریس پشت سر گذاشته و برای بازی در فیلم مسافران ( بهرام بیضایی ) برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و برای بازی در فیلم های سگ کشی ، جنگ نفت کش ها و سایه های هجوم کاندیدای بهترین بازیگر از جشنواره فیلم فجر شد.

مجید مظفری و دخترش

مجید مظفری و دخترش نیکی

نیکی مظفری بازیگر جوان سینما و تلویزیون تنها فرزند مجید مظفری بازیگر پیشکوست سینما و تلویزیون است. نیکی برای تحصیل در دانشگاه رشته معماری را انتخاب کرد چون بازیگری را بصورت تجربی نزد پدر و در سال هایی که در پشت صحنه حضور داشت تجربه کرده بود همچنین به مدت دو سال در کلاس های استاد سمندریان شرکت کرده بود او علاوه بر بازیگری در رشته طراحی صحنه و لباس نیز دستی بر آتش دارد و در بسیاری از پروژه های در پشت صحنه به فعالیت پرداخته است.

مجید مظفری سالها پیش همسر خود را بر اثر بیماری از دست داد و این هنرمند با احساس با دخترش نیکی زندگی میکند.

فصل سوم برنامه دورهمی به تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی، با بازیگری سروش جمشیدی و سحر ولدبیگی هر هفته چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت 23 پخش می شود.

مجید مظفری و دخترش امشب مهمان دورهمی میشوند

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی