پسر امین حیایی

بازی امین حیایی و پسرش دارا در یک فیلم + عکس

تاریخ انتشار : 25 آبان 1395کد مطلب : 39598زمان مطالعه : 2 دقیقه
دارا حیایی، پسر امین حیایی در جدی ترین تجربه بازیگری خود با پدرش همبازی می شود و جلوی دوربین حمید نعمت الله می رود.

دارا حیایی همبازی پدرش شد

دارا حیایی، پسر امین حیایی که متولد 1375 است در فیلم جدید حمید نعمت الله به نام شعله ور با پدرش همبازی می شود.هرچند در یکی دو سال اخیر دارا به بازیگری هم علاقمند شده و این فرصتی است تا بخت خود را بطور جدی در این حرفه بیازماید.

پیش از این امین حیایی در خصوص نقشش در این پروژه گفته بود که یکی از متفاوت ترین نقش های او است.

فیلم سینمایی شعله ور

فیلم سینمایی شعله ور جدیدترین ساخته حمید نعمت الله پس از فیلمبرداری در شهرهای تهران، زاهدان و زابل از نیمه گذشت.فیلم سینمایی «شعله ور» از فیلم های پر لوکیشن حمید نعمت الله است. این فیلم از لحاظ تعداد لوکیشن شبیه به فیلم «آرایش غلیظ» است. بخش کوچکی از فیلم «شعله ور» در تهران و شمال فیلمبرداری می شود

فیلمبرداری فیلم سینمایی «شعله ور» به کارگردانی حمید نعمت الله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی که از 22 مهرماه در تهران آغاز شده، پس از اتمام فیلمبرداری در تهران در شهرهای زاهدان و زابل ادامه دارد و تاکنون نیمی از فیلمبرداری این فیلم پشت سر گذاشته شده است.

تاکنون «امین حیایی» به همراه پسر خود « دارا حیایی » ، «زری خوشکام» و «پانته آ مهدی نیا» روبروی دوربین حمید نعمت الله رفتند.

فیلم سینمایی شعله ور

امین حیایی و پسرش دارا

در خلاصه داستان «شعله ور» که به قلم «حمید نعمت اله» و «هادی مقدم دوست» می باشد، آمده است:«چیزی که بیش از همه سختی ها و آشفتگی ها، ذهن و زندگی فرید را درگیر و دچار فشار کرده این است، که؛ «عددی نشده» و در داستان شعله ور این احساس، همه زندگی او را تحت تاثیر قرار می دهد.»

عوامل فیلم سینمایی«شعله ور»

تهیه کننده:محمدرضا شفیعی، کارگردان:حمید نعمت الله، نویسنده:حمید نعمت الله، هادی مقدم دوست، مدیر فیلمبرداری:روزبه رایگا / دستیار اول کارگردان:سعید بیات / مدیر برنامه ریزی:داوود باقری / صدابردار:علی عدالت دوست/ طراح گریم:مهرداد میرکیانی / طراح صحنه و لباس:محمدرضا شجاعی/ مدیر تولید:فرشید رئوفی/ جانشین تولید:مرتضی پیرهادی / مدیر تدارکات:سعید رضوی / تدوین گر:مهدی سعدی/ عکاس:امیرحسین شجاعی/ دستیار تهیه کننده:سید سجاد طباطبایی/ مشاور رسانه ای:راضیه جباری / مجری طرح:موسسه فرهنگی هنری وصف صبا.

 

حمید نعمت الله

دارا حیایی پسر امین حیایی 

بازی امین حیایی و پسرش دارا در یک فیلم + عکس

4.282
این مطلب مفید بود ؟6913
برگرفته از ایسنا -/ح
وبگردی