باربی
دختر اوکراینی که بخاطر علاقه شدید به عروسک باربی پس از جراحی های متعدد تبدیل به باربی شده و توجه بسیاری از نشریات و رسانه های دنیا را به خود جلب کرده است.

تبدیل شدن به یک شخصیت فانتزی مدتهاست که در غرب شدت یافته است و افرادی در کشورهای مختلف با صرف هزینه های چند ده میلیون دلاری خود را به عروسک تبدیل میکنند.والریا لوکیانوای مدل اوکراینی نیز به خاطر علاقه فراوانش به شخصیت  باربی با استفاده از آرایش خاص و ایمپلنت و جراحی های دیگر خود را تبدیل به یک باربی زنده کرده است در ادامه تصاویری جالب از این دختر را مشاهده میکنید که شباهت فوق العاده ای به باربی دارد.

والریا لوکیانوای

باربی

این دختر بیست و نه ساله، یکی از زنان جوانی است که این روزها توجه بسیاری از نشریات و رسانه های دنیا را به خود جلب کرده است. این مدل اوکراینی- مولداویایی، شباهتی عجیب به عروسک های معروف باربی دارد. کمر باریک و موهای بلند بلوند، چشمان درشت و صورت عروسک گونه اش، بیشتر از یک انسان معمولی که جراحی پلاستیک کرده، شما را به یاد عروسک های بی جان باربی می اندازد.

مدل اوکراینی

مدل اوکراینی

این مدل اوکراینی تبار، با وجود مقالات و گزارشات متعددی که از جراحی های زیبایی فراوانش می گوید، اصرار دارد که جز ایمپلنت جراحی دیگری انجام نداده است. اما بسیاری از کارشناسان تغذیه و پزشکی معتقدند او قطعا جراحی های بی شماری، از جمله عمل بر داشتن دنده برای باریک تر کردن کمرش انجام داده است.

باربی

والریا لوکیانوای

والریا لوکیانوای

دختری که عروسک شد

والریا لوکیانوای

والریا یک گیاهخوار است و فقط از مواد گیاهی مایع تغذیه می کند و اعتقاد دارد استفاده از لنزها و آرایش خاصش است که او را شبیه باربی جلوه می دهد.
 

باربی ، دختری که عروسک باربی شد

3.6346
این مطلب مفید بود ؟25294
برچسب : سرگرمی
وبگردی