نیما مسیحا

بیماری مادرزادی “نیما مسیحا” در برنامه دورهمی

تاریخ انتشار : 26 آذر 1395کد مطلب : 41109زمان مطالعه : 2 دقیقه
نیما مسیحا خواننده پاپ میهمان برنامه دورهمی بود و به گپ و گفتی با مهران مدیری نشست که در پایان راز بزرگی را با مخاطبان در میان گذاشت.

نیما مسیحا در برنامه دورهمی مهران مدیری

نیما مسیحا با اجرای موسیقی قطعه " بارون دلتنگی " به روی صحنه آمد و به عنوان میهمان برنامه دورهمی گفتگویی جذاب با مهران مدیری داشت. او از فعالیت و سلیقه مخاطبان گفت و در نهایت با برملا کردن راز بزرگ زندگی اش گفتگوی خود را به پایان رساند.

گفتگوی مهران مدیری با نیما مسیحا میهمان شب گذشته برنامه دورهمی

 مجری برنامه تلویزیونی «دورهمی» در ادامه برنامه خود از نیما مسیحا به عنوان دومین مهمان این برنامه به روی صحنه دعوت کرد و از روزهای آشفته موسیقی و دلایل کم کاری خود در سال های اخیر جویا شد.

 مسیحا در ابتدای برنامه با اجرای قطعه «بارون دلتنگی» در خصوص کم رنگ بودن حضورش در عرصه موسیقی گفت:من جزو اولین افرادی بودم که از سال 78 کار موسیقی پاپ را در کشور رواج دادیم، اما در طی سالیان سال موسیقی ما دستخوش تغییرات شده است که به سلیقه و ذائقه مخاطب مرتبط می شود. من به عنوان خواننده هیچ وقت دوست ندارم، سبک و نوع خواندنم را تغییر بدهم و ترجیح دادم برای مدتی کم کار بمانم.
نیما مسیحا

عکس نیما مسیحا در برنامه دورهمی

 وی با بیان اینکه تصمیم گرفتم آثار بیشتری را از خودم به جای بگذارم، درخصوص فعالیت این دوره از زندگی اش اظهار داشت:تصمیم گرفتم آثار بیشتری را از خودم به جا بگذارم. در برنامه هایم تنظیم آلبوم و اجرای جدید را برای مردم در نظر گرفته ام و امیدوارم همه کارها به خوبی پیش برود.
 
مسیحا ادامه داد:من همیشه معتقدم هستم که این ما هستیم که خوراک شنیداری مخاطبان را فراهم می کنیم و احساس می کنم این خوراک غلط ذائقه مردم را تغییر داده است. در حالی که می تواند بیشتر و بهتر درخشش پیدا کند.
 
در ادامه این گفتگو مسیحا قطعه ای دیگر با نام «عاشقانه» را خواند و خاطره ای از اولین همکاری و اولین دیدار با زنده یاد بابک بیات گفت.
 
وی عنوان کرد:پدرم به شدت اهل موسیقی است و از همان ابتدای کودکی من را با نت و موسیقی آشنا کرد تا تمامی درس های این رشته را از خودش آموختم. 
 
 
کم بینایی نیما مسیحا

مشکل کم بینایی نیما مسیحا در برنامه دورهمی 

مسیحا در پایان با بیان اینکه زمانی احساس خوشبختی می کنم که حال موسیقی کشورم خوب باشد، دستبند یادگاری خودش را به موزه دورهمی اهدا کرد و درخصوص بیماری مادرزادی خود گفت:سالها است که من از کودکی با مشکل بیماری کم بینایی روبرو هستم و تا به امروز احساس کردم به خاطر مخاطبانم حرفی نزنم. سالیان سال است که با این بیماری زندگی می کنم و تمام سختی را به دوش می کشم.
نیما مسیحا در ادامه گفت:بخاطر این بیماری قادر به رانندگی نیست و سعی میکند کمتر از خیابان عبور کند.
وی گفت:برخی از دوستانش در مواجهه با وی ابراز ناراحتی میکنند که چرا نیما مسیحا خودخواه است و وقتی که آنها را دیده توجهی نکرده در صورتی که بیماری وی موجب ندیدن آنها شده است.
خواننده پاپ کشورمان گفت:این مشکل مادرزادی به دلیل فامیل بودن پدر و مادرش رخ داده و دو برادر دیگرش این مشکل را خوشبختانه ندارند.
 همچنین در پایان آخرین قطعه را با عنوان«مهتاب» اجرا کرد.

نیما مسیحا ، بیماری نیما مسیحا چیست؟

4.427
این مطلب مفید بود ؟243
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
وبگردی