بهنوش بختیاری و لیندا کیانی
فیلم انزوا به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی با بازی بهنوش بختیاری و لیندا کیانی راهی جشنواره کمراایمج لهستان شد.

فیلم انزوا با بهنوش بختیاری به لهستان میرود

انزوا فیلمی به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی و نویسندگی مرتضی علی عباس میرزایی و احمد رفیع زاده و تهیه کنندگی پیمان جعفری به بخش رقابتی بهترین فیلمبرداری در جشنواره کمراایمج لهستان راه یافت.

 بهنوش بختیاری در فیلم انزوا

بهنوش بختیاری در فیلم انزوا

بهنوش بختیاری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:حضور فیلم انزوا در بخش رقابتی فیلم های اول جشنواره کمراایمیج لهستان. انزوا اولین فیلم بلند سینمایی مرتضی علی عباس میرزایی به عنوان تنها نماینده ایران در بخش رقابتی فیلم های اول و دوم جشنواره کمرایمیج به نمایش گذاشته خواهد شد. این جشنواره معتبرترین جشنواره تخصصی فیلمبرداری در دنیا محسوب می گردد و جوایز قورباغه طلایی, نقره ای و برنزی خود را به بهترین فیلمبرداری اهدا می کند.

داستان و بازیگران فیلم انزوا

در خلاصه فیلم آمده است که پرویز پس از شش سال با ضمانت رییس زندان هفتاد و دو ساعت مرخصی می گیرد تا همسرش را که به تازگی فوت کرده است دفن نماید و در مراسمش شرکت کند. اما پرویز دغدغه دیگری دارد...

لیندا کیانی در فیلم انزوا

لیندا کیانی در فیلم انزوا

بهنوش بختیاری ، لیندا کیانی ، جمشید هاشم پور ،امیرعلی دانایی، نادر فلاح، علی استادی، سیامک صفری، اندیشه فولادوند، شقایق فراهانی، همایون ارشادی، مهران رجبی، امید روحانی، وحید نفر و با معرفی لعیا عباس میرزایی در فیلم سینمایی انزوا به ایفای نقش پرداخته اند.

جمشید هاشم پور در فیلم انزوا

هنرنمایی جمشید هاشم پور در فیلم انزوا

فهرست نامزدهای بیست وپنجمین جشنواره بین المللی فیلم «کمراایمج» لهستان که ویژه هنر فیلمبرداری است در حالی اعلام شد که نام فیلم انزوا به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی و با تصویربرداری مهدی ایل بیگی در بخش "بهترین فیلمبردار اول" این رویداد سینمایی دیده می شود.

 

عکس بازیگران و خلاصه داستان فیلم انزوا

2.58
این مطلب مفید بود ؟44
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی