مهدی یراحی

آلبوم تمام عربی مهدی یراحی منتشر میشود

تاریخ انتشار : 1 آبان 1396کد مطلب : 58528زمان مطالعه : 2 دقیقه
اولین آلبوم تمام عربی موسیقی پاپ ایران با صدای مهدی یراحی خواننده پرطرفدار خوزستانی کشورمان به زودی منتشر میشود.

آلبوم تمام عربی موسیقی پاپ با صدای مهدی یراحی

مهدی یراحی خواننده سرشناس تیتراژهای برنامه ماه عسل به زودی جدیدترین آلبومش را به زبان عربی منتشر میکند ، این اولین آلبوم تمام عربی موسیقی پاپ کشورمان است که به زودی منتشر میشود.

آلبوم جدید مهدی یراحی به زبان عربی

مهدی یراحی خواننده موسیقی پاپ تازه ترین آلبوم خود را به زبان عربی منتشر خواهد کرد. پروژه تولید اولین آلبوم تمام عربی موسیقی پاپ ایران با صدای مهدی یراحی این روزها دوباره به جریان افتاده است.

مهدی یراحی چندی پیش برای نهایی کردن شعر و ملودی های این آلبوم عربی عازم زادگاه خود یعنی استان خوزستان شد و قصد دارد با همکاری هنرمندان ساکن در این منطقه، قطعات آلبوم جدیدش را تولید کند.

هنوز جزییات دقیقی از این اثر عنوان نشده اما مهدی یراحی از حدود دو سال و نیم پیش در گفتگوها و مطالب صفحه شخصی خود از ایده اش برای تولید چنین مجموعه ای با حال و هوایی عاشقانه و اجتماعی خبر می داد.

مهدی یراحی

انتشار آلبوم تمام عربی مهدی یراحی

یراحی در حالی این روزها قصد به سرانجام رساندن پروژه چند ساله خود را دارد که وی تاکنون سه تک آهنگ عربی به نام های «علی مودک» و «من علمک» و «غزال» منتشر کرده است. این خواننده در برخی کنسرت هایش هم قطعه «نسینی الدنیا» را اجرا می کند.

خواننده «آینه قدی» قصد دارد در فصل پاییز و زمستان چند تک آهنگ دیگر به زبان فارسی را هم منتشر کند. براساس اعلام مهدی یراحی احتمالاً یکی از این کارها در روز 23 آبان مصادف با سالروز تولدش منتشر می شود.

آلبوم تمام عربی مهدی یراحی منتشر میشود

3.813
این مطلب مفید بود ؟103
برگرفته از مهر / م.ف
برچسب : مهدی یراحی
وبگردی