نسخه جوانی
خانمی 75 ساله در عرض مدت کوتاهی پوست پراز چین و چروک خود را به طور باورنکردنی جوان کرد ، نسخه جوانی این زن جراحی و یا روش خاصی نبود بلکه ترکیب 2 ماده طبیعی برای صاف شدن صورتش بود.

خانم 75 ساله با استفاده از دو محصول به عنوان نسخه جوانی 35 سال جوانتر شد 

با گذشت زمان دوستان کودکی را می بینیم که پیر شدن و صورتشان چروک شده ، چروکیدگی صورتشان ممکن است بر اثر لبخند زیاد و استرس باشد اما برای همه ی آنها این تغییر ایجاد می شود شاید به همین منظور بسیاری کارخانه های تولید کرم شروع به ساخت کرم ضد چروک کرده اند . این بخش از نمناک در مورد کرم و یا محصول خاص جوانسازی پوست صورت نیست بلکه نسخه جوانی ساده ای است که با ترکیب 2 ماده طبیعی قابل تهیه است.
بهترین بخش آن این است که این محصول برای همه قابل استفاده است مثلا افرادی که استرس و دیابت دارند، سعی کنید وقتی این محصول را ساختید مثل کرم های پاک کننده استفاده نکنید چون هدف از ساخت این نسخه تغذیه پوست است و باید برای این منظور استفاده شود.
 نسخه جوانی

چگونه این نسخه شگفت انگیز جوانی را آماده کنیم؟

هر چه را که پیشنهاد میکنیم انجام دهید تا نتیجه مطلوبی بگیرید
مواد اولیه
آب
بادیان
نسخه جوانی

نسخه جوانی و کرم ضد چروک گیاهی و طبیعی با بادیان

نحوه آمادگی نسخه جوانی پوست با بادیان (رازیانه)

اب را داخل قابلمه ای بریزید و بگذارید تا بجوشد بعد تخم بادیان را اضافه و بگذارید 3 دقیقه بیشتر بجوشد جوشانده را درون ظرفی بریزید و در پوش تنگ روی آن بگذارید صورت را با این ماده بشویید واز پنبه برای مالیدن آن روی صورت استفاده کنید این کار دو هفته هر روز قبل از صبحانه انجام دهید حتما خواهیددید صورت تغییرات باور نکردنی می کند
اگر کسی را میشناسیدکه صورت پر چین و چروکی دارد به او بگویید نگران نباشد  بادر اختیار گذاشتن این نسخه در دسترس همگان شرایط تغییر می کند و بهتر از قبل بااعتماد به نفس بیشتری به زندگی ادامه خواهند داد

نسخه جوانی که چروک صورت پیرزن 75 ساله را رفع کرد

4.3452
این مطلب مفید بود ؟39062
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
وبگردی