شهاب حسینی

سوپرایز شهاب حسینی در جشنواره فجر + تصاویر

تاریخ انتشار : 3 دی 1396کد مطلب : 61803زمان مطالعه : 2 دقیقه
شهاب حسینی بازیگر سریال شهرزاد ساخت دومین فیلمش را در سکوت خبری پیش برد و به نظر میرسد قرار است در جشنواره فجر همه را سوپرایز کند.

مقیمان ناکجا ساخته شهاب حسینی در جشنواره فجر

شهاب حسینی بازیگر سرشناس و محبوب سینما و تلویزیون امسال با یک فیلم جدید راهی جشنواره فیلم فجر میشود . دومین فیلم شهاب حسینی برای اولین بار در جشنواره فجر نمایش داده میشود.

"شهاب حسینی" بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون امسال و همزمان با "سی و ششمین جشنواره فیلم فجر" اثری با نام "مقیمان ناکجا" را آماده حضور در جشنواره کرده است.

"مقیمان ناکجا" دومین فیلم سینمایی شهاب حسینی در سکوت کامل خبری آغاز شد و به پایان رسید. حسینی هنوز موضع خود برای حضور در فجر را اعلام نکرده اما براساس آخرین اخبار فیلم برای حضور در فجر آماده می شود.

دومین فیلم شهاب حسینی در جشنواره فجر

 شهاب حسینی

حضور شهاب حسینی در جشنواره فجر با یک فیلم جدید

ساخته قبلی شهاب حسینی با نام "ساکن طبقه وسط" در سال 92 ساخته شد و علاوه بر خودش که چندین نقش را ایفا می کرد بازیگرانی همچون فرهاد اصلانی، حسین یاری، محمدهادی کریمی، ساره بیات، طناز طباطبایی، کامبیز دیرباز، بابک حمیدیان، جواد عزتی، آنا نعمتی و امید روحانی در آن به ایفای نقش پرداختند.

در دومین ساخته حسینی بازیگرانی همچون آرمان درویش، پریناز ایزدیار، احمد ساعتچیان و ناهید مسلمی به ایفای نقش پرداخته اند.

شهاب حسینی

شهاب حسینی در جشنواره فجر با فیلم مقیمان ناکجا

فیلمنامه "مقیمان ناکجا" با اقتباسی از نمایشنامه "مهمانسرای دو دنیا" امانوئل اشمیت فرانسوی ساخته شده است. داستان فیلم درباره جوانی است که یکباره وارد یک مهمانسرا می شود؛ مهمانسرایی غریب که معلوم نیست کجاست اما هر چه می گذرد مشخص می شود که این مکان جایی بین مرگ و زندگی است.

حسینی تاکنون در 52 فیلم به ایفای نقش پرداخته و هم اکنون دومین تجربه کارگردانی خود را با امید به دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر انجام داده است.

وی در این فیلم علاوه بر کارگردانی شخصاً نگارش فیلمنامه و همچنین تهیه کنندگی اثر را بر عهده دارد. فیلمی که در عملی بسیار عجیب بین ساعت 11 شب تا 11 صبح فیلمبرداری شده است.

مقیمان ناکجا

شهاب حسینی در جشنواره فجر با فیلم مقیمان ناکجا

فیلمبرداری مقیمان ناکجا دومین فیلم شهاب حسینی اوایل مهرماه به پایان رسید. پریناز ایزدیار هم بازی شهاب حسینی در سریال شهرزاد در این فیلم نقش اصلی زن و همچنین آرمان درویش پور بازیگر خوش چهره فیلم های کمدی انسانی ، لابی و چهارشنبه دیگر نقش اصلی مرد فیلم تازه شهاب حسینی را برعهده دارند. همچنین باخبر شدیم که علی قاضی مدیر فیلمبرداری این فیلم است ، قاضی پیش از این مدیریت فیلمبرداری فیلم تحسین شده «ابد و یک روز» را برعهده داشت. جلال موسوی طراح گریم و سارا اسکندری چهره پردازی «مقیمان ناکجا» را به سرانجام رسانده است.

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار در جشنواره فجر با فیلم مقیمان ناکجا

با توجه به اینکه فیلم اول شهاب حسینی موافقان و مخالفان صفر و صدی داشت برای دومین اثر او نیز کنجکاوی زیاد است و احتمالا باید منتظر بمانیم تا اولین نمایش فیلم او را در جشنواره فیلم فجر شاهد باشیم. از دیگرعوامل تولید و بازیگران این فیلم خبر دقیقی در دست نیست.

سوپرایز شهاب حسینی در جشنواره فجر + تصاویر

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
برگرفته از خبرگزاری میزان _ برنا / م.ف
برچسب : شهاب حسینی
وبگردی