بارش باران

بارش ها تا اوایل هفته آینده ادامه دارد

تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1400کد مطلب : 62862زمان مطالعه : 1 دقیقه
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها تا اوایل هفته آینده، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در نوار شرقی کشور خبر داد.

ایرنا: «فریبا گودرزی» کارشناس سازمان هواشناسی به وضعیت جوی کشور برای امروز و روزهای آینده اشاره کرد و افزود:امروز در سه استان ساحلی خزر و اردبیل بارش باران رخ خواهد داد.

وی اظهار داشت:همچنین در استان های تهران، البرز، قزوین، مرکزی، زنجان، اصفهان، نیمه شمالی فارس، نیمه شمالی سمنان، کرمان، یزد، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و یویر احمد، جنوب آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، شرق سیستان و بلوچستان، ارتفاعات خراسان رضوی و ارتفاعات هرمزگان برای ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبار و رعد و برق و وزش بادهای شدید موقتی پیش بینی می شود، همچنین برای مناطق مستعد احتمال رخداد تگرگ نیز وجود دارد.

گودرزی با بیان اینکه تداوم بارش ها تا اوایل هفته آتی با شدت و ضعف همراه است، گفت:از امروز تا آخر هفته در نوار شرقی به ویژه زابل باد شدید و خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت:سه شنبه دریای خزر مواج است و از روز چهارشنبه و پنجشنبه در سواحل خزر روند افزایش نسبی دما رخ خواهد داد.

وی خاطرنشان کرد:آسمان تهران امروز بعدازظهر ابری است و در بعضی ساعات وزش باد رگبار و رعد و برق رخ می دهد، بیشینه دما امروز در تهران 28 درجه سانتیگراد است.

انتهای پیام/م

 

بارش ها تا اوایل هفته آینده ادامه دارد

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : هواشناسی
وبگردی