مجید مظفری

تجربه مجید مظفری از زندگی روی نفتکش ها

تاریخ انتشار : 25 دی 1396کد مطلب : 62950زمان مطالعه : 3 دقیقه
مجید مظفری که سالها پیش زندگی سخت روی نفتکش را تجربه کرده بود، در محل حضور خانواده های کارکنان کشتی سانچی در شرکت ملی نفتکش حاضر شد و به همدردی با آنها پرداخت.

مجید مظفری و تجربه زندگی روی نفتکش ها

حادثه تلخ درگذشت هموطنانمان در کشتی سانچی ایران را در غم فرو برد و دل همه مردم را به درد آورد. روزهای انتظار خانواده های ملوانان دریا دل در محل شرکت ملی نفتکش با داغی تلخ پایان پذیرفت . واقعیتی که پذیرفتنش تا عمق جان را می سوزاند. مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از هنرمندانی بود که در محل شرکت ملی نفتکش در کنر خانواده های این عزیزان حاضر شد.

مجید مظفری در کنار خانواده های کارکنان کشتی سانچی

پس از سانحه تاسف بار نفتکش سانچی بازماندگان داغدار در محل شرکت ملی نفتکش ایران جمع شده بودند تا از وضعیت عزیزان خود با خبر شوند. در همین حین مجید مظفری بازیگر سینما در میان این خانواده ها حضور یافت، به همین دلیل خبرنگار ما به سراغ وی رفت تا دلیل حضورش را در این جمع غم دیده جویا شود.
مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگو با خبرنگار ما ، درخصوص حضور خود در محل حضور بازماندگان سانحه نفتکش سانچی گفت:کسی از خانواده خودم در آن کشتی نبوده است اما من برای همدردی و حضور در کنار خانواده این بزرگواران در این محل حاضر شدم.
وی در همین راستا ادامه داد:این فاجعه یعنی سانحه کشتی سانچی غم بزرگ و غیر قابل باوری است. من از نزدیک با سختی های کار و زندگی روی این کشتی ها آشنا هستم و می دانم این عزیزان حتی در زمان کار چه سختی هایی روی کشتی تحمل می کنند.

مجید مظفری

تاسف مجید مظفری برای حادثه تلخ کشتی سانچی

بازیگر فیلم "خوب، بد، جلف" با عرض تسلیت به همه مردم ایران تاکید کرد:چگونه این غم را باید وصف کرد؟ چگونه می توان زخم دل خانواده های داغ دیده را فهمید. سانحه سانچی غم بزرگ ایران است و امیدوارم خانواده بازماندگان صبر عظیمی برای تحمل این درد بزرگ داشته باشند.
وی از خطرات زندگی روی کشتی های نفتی گفت و تصریح کرد:شغل عزیزان کشتی سانچی شغل بسیار سختی است. ماه ها در کشتی و در سفر بودن در میان اقیانوس آن هم با خطراتی که این کشتی ها به همراه دارند بسیار غیرقابل تحمل است. این کشتی ها به حدی خطرناک هستند که حتی کارکنان آنها کفش های پلاستیکی می پوشند تا مبادا میخ ته کفششان باعث آتش سوزی شود.
مظفری با اشاره به تجربه بازی روی کشتی در یک فیلم خاطرنشان کرد:من سالها پیش برای بازی در کشتی آنجلیکا ماه ها روی یکی از همین کشتی ها مشغول کار بودم و از نزدیک لمس کردم که زندگی کارکنان این کشتی تا چه حد دشوار است.

مجید مظفری

مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون

مجید مظفری بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر در سال 1329 در تهران متولد شد.وی فعالیت خود را در تئاتر در سال 1350آغاز کرد و فعالیت سینمایی اش را با فیلم شهر قصه (منوچهر انور) به عنوان بازیگر در سال 1352 شروع کرد.وی دارای مدرک تحصیلی دیپلم است و گذراندن دوره5ماهه بازیگری در دانشگاه ون سن پاریس در کنار مصطفی دالی را در کارنامه دارد.او دارای یک دختر به نام نیکی است که طراح لباس و صحنه است.

مجید مظفری

مجید مظفری بازیگر پیشکسوت کشورمان

تجربه مجید مظفری از زندگی روی نفتکش ها

58
این مطلب مفید بود ؟80
برگرفته از خبرگزاری میزان _ آکا / م.ف
برچسب : مجید مظفری
وبگردی