ساخت گلدان
با لوله های pvc میتوانید گلدان های دکوری به این زیبایی بسازید, آموزش ساخت گلدان های لوله ای را در ادامه مشاهده کنید.

ساخت گلدان با لوله pvc

همانطور که واضح است تهیه لوله پی وی سی آن هم در چند سایز کوچک نسبتا ارزان می باشد و شما می توانید با آن یک گلدان خارق العاده بسازید. گلدانی که امروز مد نظر ماست دارای ویژگی های بسیاری است از جمله اینکه تصمیم داریم به شما آموزش دهیم که چگونه بتوانید عکس خود را بر روی لوله های پی وی سی بچسبانید و نمای زیبایی را ایجاد کنید. روش کار بسیار آسان است و شما به راحتی می توانید به نتیجه مطلوب برسید. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های ما همراه شوید.

حتما شما در به دنبال آموزشی برای ساخت گلدان های تزئینی برای خانه خود هستید پیشنهاد میکنیم این کار را با استفاده از لوله انجام دهید چرا که ساخت گلدان هم با لوله خیلی اسان است و هم میتواند زیبایی بخصوصی به خانه شما دهد.برای ساخت گلدان دکوری با لوله به ادامه این پست مراجعه کنید.

برای این کار شما به وسایل زیر نیاز دارید:
- اره دستی (اگر کنجی ساز (جعبه ای برای هدایت اره دستی) دارید کارتان بسیار راحت تر می شود).
- لوله های PVC (من دو لوله با قطر 5/2 و 5 سانتی متر خریدم که هر دو 60 سانتی متر طول داشتند).
- رنگ اسپری طلایی

ساخت گلدان

ساخت گلدان لوله ای

ابتدا لوله های PVC را با اره دستی و به دقت برش دهید. استفاده از کنجی ساز (حتی نوع پلاستیکی آن که ما هم از این نوع داریم) کمک زیادی در درست و به اندازه بریدن لوله ها می کند. برای طول این لوله های PVC که اکنون شبیه یک گلدان شده اند، آن ها را از بزرگ به کوچک برش دهید تا ترکیب آن ها متقارن و مدرن شود.

ساخت گلدان

ساخت گلدان با لوله pvc

وقتی هر شش گلدان برش داده شدند، آن ها را به دقت تمیز کنید و آن ها را در بیرون از خانه و روی چند تکه مقوای قدیمی قرار دهید. سپس لایه ای ضخیم از رنگ طلایی را روی آن ها اسپری کنید. پس از 20 دقیقه دوباره آن ها را رنگ کنید و داخل خانه آورید تا در طول شب خشک شوند.

ساخت گلدان

آموزش ساخت گلدان با لوله pvc

صبح روز بعد، به تعداد آن ها گل های تازه و جذاب را از گل فروشی خریداری کنید. انتخاب گل ها کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. گل های مورد علاقه خود را انتخاب کنید، آن ها را با توجه به ارتفاع گلدان ها ببرید، و بعد داخل گلدان ها قرار دهید.

ساخت گلدان

ساخت گلدان شیک با لوله pvc

گل های مورد علاقه خود را انتخاب کنید, گل ها را با توجه به ارتفاع گلدان ها ببرید، و بعد داخل گلدان ها قرار دهید

برای سالم و شاداب ماندن این گل های طبیعی یک لیوان باریک را در زیر این لوله ها پنهان کنید.

ساخت گلدان

گلدان دکوری با لوله pvc

در نهایت شما توانسته اید یک گلدان با لوله پی وی سی بسازید و درون آن گل های مصنوعی زیبایی را قرار دهید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

ساخت گلدان دکوری با لوله pvc + تصاویر

4.218
این مطلب مفید بود ؟153
برچسب : دکوری
وبگردی