کودک معلول
مرد 33 ساله مهربانی است که در وست یورکشایر زندگی می کند و به عنوان یک انسان واقعا الهام بخش در سراسر انگلستان شناخته شده است 4 کودک معلول را به فرزندی خود پذیرفت.

مهربان ترین بابای دنیا با 4 کودک معلول

مرد جوان با اقدام تامل برانگیز خود که تصمیم به نگهداری 4 کودک معلول گرفته است سوژه داغ و جالب رسانه های خبری شده است،«بنجامین کارپرنتر» مرد 33 ساله مهربانی است که در وست یورکشایر (West Yorkshire) زندگی می کند و به عنوان یک انسان واقعا الهام بخش در سراسر انگلستان زبانزد شده است. او چهار کودک دوست داشتنی، اما معلول را به فرزندی پذرفته تا به آن ها کمک کند در دنیای بهتری بزرگ شوند.

بنجامین فرشته نجات 4 کودک معلول

 بنجامین فرشته نجات 4 کودک معلول

بنجامین از اوایل جوانی علاقه زیادی به پدر شدن داشته است. او در خانواده ای مذهبی بزرگ شده و همیشه پدرخواندگی بر داشتن فرزند بیولوژیکی برایش در اولویت بوده است. او می گوید:«اغلب کودکانی که نیاز های خاص دارند نادیده گرفته می شوند و در بیشتر موارد کسی آن ها را به فرزندی قبول نمی کند. البته کاملا قبول دارم که هرکسی نمی تواند از این بچه ها مراقبت کند و باید هنگام پذیرش، کودکی را انتخاب کنید که برای شما و خانواده تان مناسب است و می توانید از پس نیاز های او برآیید.»
 
بنجامین ده سال پیش اولین و بزرگترین فرزندش یعنی جک را به فرزندی قبول کرد. او اکنون 10 ساله و مبتلا به اوتیسم و اختلال وسواس است به این معنی که کل خانواده باید با نیاز های جک سازگار شوند.
 
بنجامین فرشته نجات 4 کودک معلول
 
روبی شش ساله و دارای مشکل حرکتی و معلولیت جسمی است.
 
بنجامین فرشته نجات 4 کودک معلول
 
لیلی 5 ساله خواهر ناتنی روبی، ناشنوا و دارای معلولیت شدید است. کل خانواده زبان اشاره انگلیسی را یاد گرفته اند تا بتوانند با او ارتباط برقرار کنند.
 
بنجامین فرشته نجات 4 کودک معلول
 
کوچکترین عضو این خانواده ژوزف 2 ساله است که سندروم داون و نیاز های پیچیده ای دارد.
 
بنجامین فرشته نجات 4 کودک معلول
 
سه سال طول کشید تا بنجامین مسئولین را متقاعد کند که تصمیمش واقعا جدی است و یکی از جوانترین مردان کشورش شود که کودکی را به فرزندی پذیرفته است. این پدر فوق العاده می گوید همه این ها را با تلاش و مبارزه زیادی به دست آورده و هنوز نظرات بسیار متفاوتی درمورد او به عنوان یک پدر مجرد دارند، اما او از این انتخاب بسیار خوشحال است.
 
بنجامین فرشته نجات 4 کودک معلول
 
خیلی ها معتقدند این کار درست نیست و برخی می گویند او این کار را برای پول انجام می دهد. اما او به این نظرات اهمیتی نمی دهد. بنجامین می گوید دنیا و دیدگاه هایش در حال تغییر هستند و در فکر پذیرفتن فرزند پنجم است.
 
بنجامین فرشته نجات 4 کودک معلول
 
او می گوید:«تمام فرزندانم به من شادی مطلق می دهند. صبح که بیدار می شوم به این فکر می کنم که زندگی من بدون این بچه ها چطور می شد؟ و مطمئنم که چیزی در زندگی من خالی خواهد بود.»

مردی که 4 کودک معلول را به فرزندی پذیرفت + تصاویر

512
این مطلب مفید بود ؟120
برگرفته از برترینها - awebic.com - / ل
برچسب : معلول
وبگردی