قیمت پراید

قیمت پراید به زیر 40 میلیون تومان می آید؟ + جزئیات بازار خودرو

تاریخ انتشار : 14 تیر 1398کد مطلب : 70953زمان مطالعه : 2 دقیقه
عضو اتحادیه فروشندگان اتومبیل و نمایشگاه داران آخرین وضعیت بازار خودرو را تشریح کرد.

پیش بینی قیمت پراید

ایلنا ؛ عضو اتحادیه فروشندگان اتومبیل و نمایشگاه داران در خصوص صحبت های قائم مقام سایپا مبنی بر ورود 40 هزار خودروی در انبار مانده به بازار گفت:ما هم این صحبت ها را شنیدیمُ اما نکته این است که بازار چیزی را حس نکرد و تا مردم چیزی را احساس نکنند خودرو ارزان نخواهد شد. 

حسین عبدالهی عضو اتحادیه فروشندگان اتومبیل و نمایشگاه داران در خصوص وضعیت بازار خودرو گفت:با وجود آنکه هر سال در فصل تابستان شاهد اوج بازار خرید و فروش خودرو بودیم اما اکنون بازار در رکود مطلق است که مهمترین علت آن عدم ثبات سیاست گذاری ها و قیمت گذاری در بخش خودرو است. 

وی در خصوص صحبت های وزیر صمت مبنی بر افزایش تولید خودرو و تامین بازار گفت:این صحبت ها دیگر اثری بر بازار نمی گذارد زیرا در گذشته هم وعده هایی داده شده اما به آن عمل نشده است. سال گذشته نیز آقایان به مردم می گفتند خودرو نخرند و به زودی قیمت ها کاهش پیدا خواهد کرد اما اکنون مشخص شد که هر کس نخریده ضرر کرده و به قول معروف از بازار عقب مانده است. مردم دیگر اعتماد ندارند و تا یک وعده عملی نشود، بازار هیچ واکنشی نشان نخواهد داد. کاهش یک یا دو میلیون تومانی برخی خودروها در روزهای اخیر نیز به سبب رکود بازار است. 

عبداللهی در خصوص صحبت های قائم مقام سایپا مبنی بر ورود 40 هزار خودروی در انبار مانده به بازار گفت:ما هم این صحبت ها را شنیدیم اما نکته این است که بازار چیزی را حس نکرد و تا مردم چیزی را حس نکنند خودرو ارزان نمی شود. البته در هفته های اخیر یکسری خودروی ناقص که یا ضبط نداشتند یا سنسور یا بدون پولکی سه سر، به بازار آمده است. اقلامی که تهیه آن به نظر نمی آید سخت باشد. 

وی افزود:به نظر من وضعیت رکود ادامه دار خواهد بود. مشکل این است که برخی آقایان از نماینده مجلس تا وزیر و معاونانش هر روز یک صحبتی می کنند و بازار متشنج می شود که اگر آقایان این کار انجام ندهند، حداقل بازار ثبات خواهد داشت. اما در هر صورت اگر طبق گفته آقایان تمام خودروهای ثبت نامی و معوقات تا پایان شهریور تحویل داده شود، نهایتا شش تا هفت میلیون خودرو ارزان خواهد شد اما هیچ وقت پراید زیر 40 میلیون تومان نخواهد آمد این همان حکایت گران شدن 10 میلیونی و ارزان شدن 2 میلیونی است.

انتهای پیام/م

قیمت پراید به زیر 40 میلیون تومان می آید؟ + جزئیات بازار خودرو

3.51009
این مطلب مفید بود ؟699310
برچسب : قیمت پراید
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی